Ana SayfaTürkiyeSedat Peker'in 8. videosu yayınlandı: Halil Falyalı'yı alsanıza, tabi onda kasetler var,...

Sedat Peker’in 8. videosu yayınlandı: Halil Falyalı’yı alsanıza, tabi onda kasetler var, herkesi çekmiş!

Sedat Peker, bir süredir paylaştığı videolar serisinin yenisini bu sabah yayınladı

https://www.youtube.com/watch?v=sYvs-m5hFso

Öne çıkanlar şu şekilde:

Bizim Süleyman biliyorsunuz bir kadın iç çamaşırı olayı ve ondan sonra da çocuk pornosu olayı çıkardı. Ben örnek vermek istesem hayatımda aklıma gelmezdi. Psikolojik bir vaka oldu kendisi.

Ben daha önceki açıklamalarımda, ‘Muhalifleri bayrak direklerine asacağım, kanlarıyla duş açacağım’ demedim. Ama çakma gazeteciler böyle yazdı. Onların yüzünden herkes böyle biliyor. Ben 15 Temmuz’u anma etkinliğindeyken bir ayrıntıya dikkat çekmek istemiştim. Bir tane asker üzerine ‘Hero’ tişörtü giyip algı operasyonu yaptı. İnsanlar üzerinde bir korku vardı. ‘Tekrardan bu FETÖ’cüler gelir’ diye. O nedenle ‘Ben üst perdeden giriş yapayım’ dedim.

Fransız devriminde Bastille Hapishanesi’nin basılması gibi FETÖ’cüler de arkadaşlarını çıkaracakmış. Vatan evlatları orada olacak ve sizi bayrak direklerine asacak dedim. Ben muhalif demedim. Rize’de yaptığım konuşmada da ‘Hamile karılarının yanında şehit edilen kocaların, çocuklarının yanında şehit edilen babaların intikamını alacağız. Size merhamet etmeyeceğiz. Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız’ dedim.

Bu konuya şu açıdan değindim. Bu da Goebbels taktiğidir. Aynı yalanı defalarca hızlı şekilde tekrarlarsanız. Toplumun buna inanmasını sağlarsınız. Ben Goebbels’in taktiklerini biliyorum ve Allah’ta fırsat verdi. Ben de kendi hikayemi anlatacağım. Haksızlık yapıldı da kardeşim.”

Size televizyonlarda anlatılanlara inanmamanız için geçmişte başbakanlık döneminde yaşanan iki tane skandal olayı anlatacağım, kamuoyunda bilinmeyen. Bu hikayenin içinde herkes var. O zaman diyeceksiniz, “Orada bağırıyorlardı, ‘Temiz toplum, temiz toplum” diyeceksiniz. İçinde gazete patronlarının da olduğu, benim içinde olduğum. Ve o gazetelerin patronları da ‘Temiz toplum’ diye bağırıyordu. Biz bunları yaparken.

Amacım birilerine size düşman etmek değil. Aralarında dürüst insanlar var, namuslu olan. Geri kalanına inanmayın. Abdulkadir Selvi bir yazı yazmış. İnanmayın kardeşlerim. ‘Sayın cumhurbaşkanım, uluslararası komplo savaşını kazanacak’ yazmış. Kardeşim sana 50 kere anlatmadık mı ‘düşkün Abdülkadir’ kameraya, tripoda ve zekaya yenileceksiniz. Ama benden önce yüce Allah’a yenileceksiniz.

Bunu FETÖ’cüler için de söylemiştim. Süleyman Soylu’ya Mehmet Ağar’a ve Pelikancılara da söyledim. Keşke Tayyip abi bu işleri çözseydi. Bu kadar veri belge varken çözseydi. Nedense bize, doğrulara değil onlara inanmak istedi.

Tayyip abi onlara inanmayı seçti

“Amacım birilerine size düşman etmek değil. Aralarında dürüst insanlar var, namuslu olan. Geri kalanına inanmayın. Abdulkadir Selvi bir yazı yazmış. İnanmayın kardeşlerim. ‘Sayın cumhurbaşkanım, uluslararası komplo savaşını kazanacak’ yazmış. Kardeşim sana 50 kere anlatmadık mı ‘düşkün Abdülkadir’ kameraya, tripoda ve zekaya yenileceksiniz. Ama benden önce yüce Allah’a yenileceksiniz.

Bunu FETÖ’cüler için de söylemiştim. Süleyman Soylu’ya Mehmet Ağar’a ve Pelikancılara da söyledim. Keşke Tayyip abi bu işleri çözseydi. Bu kadar veri belge varken çözseydi. Nedense bize, doğrulara değil onlara inanmak istedi. Evrende kaçınılmaz bir hikaye var bu gerçekleşecektir kardeşlerim.

Düşkün Abdülkadir CIA falan bunları geç. Onlar da ne olduğun anlamaya çalışıyor ama biz yol aldık. Bir de şey diyorlar “Filistin’de olaylar oldu, destek vermedi” şeklinde. Ben elimden geldiğinde destek verdim. İmgelerle bunu desteklemeye çalıştım. Kendimizi neden kandırıyoruz. Azerbaycan’da olay oldu SİHA’ları yolladın. İyi de yaptın. Katar’da sorun oldu orada askeri birlik kurduk. Azerbaycan’da SOCAR var. Katar’da zaten para var. Filistin’de ne var hamaset. Kardeşlerimizle berabersek 10 tane SİHA da oraya yollayın.

Öyle cami çıkışında bağırmakla olmaz bu işler, olmaz. Parayı biz toplayalım. 10 tane SİHA parasını toplayabiliriz. Ben de şu anda o kadar yok veremem çünkü sıkıntılı bir süreç yaşıyorum. Ama toplamak isteyen arkadaşlarla biz bu parayı toplarız.”

Sokağa rütbeli kim çıktıysa vurmalarını istedim

Öyle cami çıkışında bağırmakla olmaz bu işler, olmaz. Parayı biz toplayalım. 10 tane SİHA parasını toplayabiliriz. Ben de şu anda o kadar yok veremem çünkü sıkıntılı bir süreç yaşıyorum. Ama toplamak isteyen arkadaşlarla biz bu parayı toplarız.

Yahu kardeşlerim İsrail’e malları taşıyan gemilerin kimlerin olduğu belli. İsrail’de kimin o gemilerinin yazıhanelerinin de olduğu belli. ‘Boykot edelim’ diyorlar ya bırakın bunları o zaman onların malını taşımayın. Bu Filistin konusu apayrı bir konu. Ama milleti kandırmak için ‘Din elden gidiyor, devlet elden gidiyor aman beka sorunu’ diyorlar. Yahu doğdum, ‘Din elden gidiyor, devlet elden gidiyor, temiz toplum’ hep bu konular olunca bir yerde bir film. 10 tane SİHA yollayıp kampanyayı ben başlatacağım. Yalandan film çevirmenin anlamı yok. Kendimizi kandırmanın anlamı yok.

Aynı şey 15 Temmuz’da da oldu. Sokağa rütbeli kim çıktıysa vurmalarını istedim. ‘Size kim vurun” dedi diye sorarlarsa ‘Sedat Peker söyledi’ deyin dedim. Ertesi gün çocukları topladım İstanbul’a dönüyorum bir baktım ilk konuşmalar başlamış. Polisler de halkın önüne barikatlar kurmuş konuşmacıları korumak için. El insaf kardeşlerim. O konuşmacıların hiçbir savaşta yoktu ki…”

Bu adamlar bir gün evvel herkes şok içindeyken halk bir organize olmuş darbeyi bastırmış yahu ulan bari ilk gün bari onlar konuşsaydı. Televizyonda gördüm eşime, ‘Bırak gitmiyoruz’ dedim. Darbeyi halk bastırdı önlerinde polisler konuşmacıları koruyorlar. Konuşanlar kim sanatçı, türkücü vesaire…Ben çocukluğumdan beri bu tür oyunların içinde olmayı kendime yedirmedim. Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abi, bir uluslararası komplo olduğunu ve bu komplonun merkezinde de benim olduğumu ismimi geçirmeden anlattı. ‘Bulup getirecekler’ dedi. Devlet bulup getirir ama benim getirilmem gerçekleri değiştirir mi Tayyip abi?

Bir sen bilmiyorsun Tayyip abi

Madem ben uluslararası komplonun parçasıysam bundan sonraki videoyu ben kardeş olarak oturup sizin karşınızda anlatacağım. Ne zaman tanıştık ne zaman görüştük ne bir eksik ne bir fazla. Onlara parmak diyeti verdim sen bizim büyüğümüzsün silahı buraya koyacağız. İki tane müfettiş ve yalan makinası olacak. Yalan makinalarının yüzde 1.5 yanılma payı var o yüzden mahkemelerde delil olarak kullanılmıyor. Ama ben yine de o yüzde 1.5 bile olsa o makine öttüğü anda kafama sıkacağım.

Anlatacağım mademki ben ajan oldum abi, ya bir özür bekledim abi her şey ortada. Bütün bunları halk biliyor bir sana anlatmayalım. Bir sen bilmiyorsun. Çevreni sarmışlar abi bir sen bilmiyorsun. Bir dahaki video da konuşacağız Tayyip abi. Beraber baş başa abi, kardeş olarak. İnsanlar dinleyecek açık delillerle ve bir de normal bilinmeyen delillerle anlatımlarımı doğrulayacağım. Helalleşeceğiz abi, bunu bütün dünyaya göstereceğim.

Bir dahaki video da konuşacağız Tayyip abi. Beraber baş başa abi, kardeş olarak. İnsanlar dinleyecek açık delillerle ve bir de normal bilinmeyen delillerle anlatımlarımı doğrulayacağım. Helalleşeceğiz abi, bunu bütün dünyaya göstereceğim. Bir de şey diyorlar, ‘Devleti yıkmak için uluslararası bağlantılarla anlaşma yaptı’ cahilsiniz, cahil. Ben Kutlu Adalı cinayetini anlatırken deseydim ki…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri