Ana SayfaMagazinŞef Akademi ne zaman başlayacak? Şef Akademi konusu ne?

Şef Akademi ne zaman başlayacak? Şef Akademi konusu ne?

Şef Akademi ne zaman başlayacak? Şef Akademi konusu ne? Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği Şef Akademi FOX Tv ekranlarında 14 Haziran Pazartesi günü saat 20.00'da başlıyor. Detaylar haberimizde!

Şef Akademi ne zaman başlayacak? Şef Akademi konusu ne? Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği Şef Akademi FOX Tv ekranlarında 14 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’da başlıyor. Detaylar haberimizde!

Şef Akademi ne zaman başlayacak

Provizyon Medya’nın yeni programı ŞEF Akademi, 5 takım ve 15 yarışmacının yarışacağı program Öykü Serter’in sunumu ile Fox tv ekranlarına gelecek. Birbirinden yetenekli, adayların şef olmak için kıyasıya yarışacağı programda, Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay jüri olarak yer alacak.

Masterchef’e uzundan da olsa benzeyen ŞEF Akademi programı, 14 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de başlayacak. Programda  gerçekleşecek elemelerin sonunda akademiye kabul edilen on beş yarışmacı, üçer kişilik takımlar oluşturacaklar.

Hem Şef Akedemi hem de Şef Akademi Doğada

Öte yandan Şef Akademi programında birbirleriyle yarışan şef adayları hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak “Şef Akademi Doğada” programında da ayrı bir rekabet içinde olacaklar. Yarışmacılar “Şef Akademi Doğada” kapsamında, eleme geceleri için koruma kazanacakları ve birçok farklı avantajlara sahip olacakları yarışlara katılacak, eleme gecelerinde de etaplarda bireysel ve takım oyunlarıyla yarışacaklar.

Programda “Şef Akademi” yarışmacıları, doğal tarımın yapıldığı ve sürdürülebilirliği benimseyen  “Şefköy” adı verilen ekolojik olarak tasarlanmış alanda hem birbirleriyle yarışıp hem de doğayla iç içe keyifli bir hafta geçirirken, izleyiciler de yarışmanın perde arkasına şahit olacaklar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri