Ana SayfaMagazinSefirin Kızı 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 47. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 47. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV’nin çok sevilen dizisi Sefirin Kızı, 46. yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi. İzleyenler tarafından 47. Bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Sefirin Kızı 47. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV’nin çok sevilen dizisi Sefirin Kızı, 46. yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi. İzleyenler tarafından 47. Bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Sefirin Kızı 47. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 47. Bölüm henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman haberimizden ulaşabilirsiniz.

46.Bölüm özet

Sancar, elinde bıçakla kala kalır. Sedat, kanlar içinde yere yığılır. Oradaki herkes Sancar’ın, Sedat’ı bıçakladığını düşünür. Sancar, kendisini kimseye inandıramayınca kaçmak zorunda kalır.

45.Bölüm Konusu

Yahya’nın nikah masasını terk etmesinin ardından Halise’nin tutuklanması konakta bomba etkisi yaratmıştır. Sancar annesinin tutuklanma nedenini anlamaya çalışırken Mavi’yi de Sedat’tan uzak tutmaya çalışır. Olanların iç yüzünü ise Yahya’dan öğrenecektir. İki kardeş Halise’yi çıkarmak için mücadele etseler de annelerine karşı aldıkları tavrı korumaya kararlılardır.

Mavi, dışarıda kopan felaketlerden ve yaşanan tüm olumsuzluklardan Melek’i korumak için bir anda kendilerine küçük bir dünya kurar. Üstelik bunu Sancar’ı çok şaşırtacak bir yerde yapacaktır.

Dudu yaşadıklarına inanamaz ve yaşadığı acıyla konakta kriz yaratmaya devam eder. Yahya ise büyük bir pişmanlığın peşinde Elvan’la konuşmaya çalışır. Elvan, Bora sayesinde bambaşka bir Elvan keşfederken konağın sınırlarından girdiği anda arka arkaya öğrendikleriyle sarsılır.

Sedat ise hız kesmeden saldırmayı sürdürür ve Sancar’ın kucağına başka bir bomba daha bırakır. Sancar aynı yerden sınanmaya devam ederken Mavi’nin geçmişindeki başka sırlar da yavaş yavaş su yüzüne çıkar. Sonunda Sedat’ın kontrolden çıkan öfkesiyle herkesin hayatı bir kabusa dönüşecektir.

Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Ferit Aktuğ, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem,Edip Tepeli, Beren Gençalp, Bülent Şakrak, Gözde Çığacı, İlayda Ildır, Sami Aksu, Yağmur Başkurt

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri