Ana SayfaMagazinSefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı bu akşam neden yok? STAR TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nın yayın günüyle ilgili bilgiler araştırılıyor. Her pazartesi Star TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı'nın bu akşam yayınlanmayacağı belirtildi. Sefirin Kızı bitti mi? Tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı bu akşam neden yok? STAR TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın yayın günüyle ilgili bilgiler araştırılıyor. Her pazartesi Star TV’de ekrana gelen Sefirin Kızı’nın bu akşam yayınlanmayacağı belirtildi. Sefirin Kızı bitti mi? Tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı bu akşam neden yok?

Sefirin Kızı dizisi her pazartesi ekrana geliyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yayın gününün değiştiği bilgisine yer verildi. Sefirin Kızı dizisi artık salı günü yayınlanacak.

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü salı günü yayınlanacak. Sefirin Kızı 49. bölümde; Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları sayesinde konağın kapıları tekrar açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.

Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşısında Halise ile ilgili korkunç bir şüpheye sürüklenir.

Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.

Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar vermek zorunda kalır. Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle iyice köşeye sıkışacaktır.

Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır. Üstelik bu karar yalnızca ikisini değil Sancar’ın sevdiği başka hayatları da etkilemektedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri