Ana SayfaMagazinSefirin Kızı Nare yeni dizisi ne? Neslihan Atagül Üç Kuruş dizisinde başrol...

Sefirin Kızı Nare yeni dizisi ne? Neslihan Atagül Üç Kuruş dizisinde başrol oldu

Neslihan Atagül yeni dizisi ne? Neslihan Atagül Üç Kuruş dizisinde başrol oldu! Uraz Kaygılaroğlu ve Taner Ölmez'in başrolleri oynayacağı yeni diziye bomba bir ismin transfer olduğu iddiaları magazini salladı. Neslihan Atagül, Üç Kuruş dizisinde mi oynayacak? sorusunun cevabı haberimizde!

Sefirin Kızı Nare yeni dizisi ne? Neslihan Atagül Üç Kuruş dizisinde başrol oldu! Uraz Kaygılaroğlu ve Taner Ölmez’in başrolleri oynayacağı yeni diziye bomba bir ismin transfer olduğu iddiaları magazini salladı. Neslihan Atagül, Üç Kuruş dizisinde mi oynayacak? sorusunun cevabı haberimizde!

Sefirin Kızı Nare yeni dizisi ne

Yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alacak olan Üç Kuruş dizisi şimdiden büyük merak uyandırmaya başladı. Üç Kuruş dizisi Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu anlaşması sonrası dizisinin 3. erkek oyuncusu ve kadın başrol oyuncusu merak ediliyordu. Üç Kuruş dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu kesin olarak anlaşan Üç Kuruş dizisi erkek ve kadın başrol oyuncularıyla anlaşmaya devam ediyor. Çukur ekibinden senarist Gökhan Horzum yazmayacağı öğrenilmesi sonrası Aras Bulut İynemli içinde anlaşma sağlanamayabilir. Aras Bulut, Sadakatsiz dizisine de katılması bekleniyor. Aras Bulut ve Gökhan Horzum olmamasıyla İçerde ve Çukur ekibi adeta dağılacak ve yeni bir dizi çıkacak gibi duruyor.

3. erkek hala belli olmasa da kadın başrol belli oldu

Show TV yeni dizisi Üç Kuruş kadın başrol oyuncusu Neslihan Atagül oldu. Neslihan Atagül’ü ikna etmek Uraz’a düştü. Sefirin Kızı dizisinde çok sevilen ikili yeni dizide de partner olacak ve Üç Kuruş dizisi rekor kıracak.

Sefirin Kızı hayranları çok sevindiği haber sonrası Üç Kuruş dizisi başlama tarihi büyük merak uyandırdı. Neslihan Atagül, Taner Ölmez ve Uraz Kaygılaroğlu imzaladığı sözleşme sonrası dizinin üç başrolü belli oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri