Ana SayfaTürkiyeŞehir Üniversitesi'nde kariyer festivali

Şehir Üniversitesi’nde kariyer festivali

Rektör Peyami Çelikcan yönetimine son derece dinamik ve hareketli bir yapıya kavuşan İstanbul Şehir Üniversitesi, ağaçlarla çevrili devasa kampüsünün ayrıcalıklarını baharın kendini hissettirmesiyle birlikte öğrencilere yaşatmaya başladı. Şu sıralar Şehir Üniversitesi’nin kampüsünde düzenlenen etkinliği adı Sehir Carreer Fest. Bu bir kariyer festivali. Üniversitenin öğrencileri kampüsteki kariyer duraklarına uğrayıp gelecekle ilgili projeleri konusunda hem danışıp görüş alabiliyor hem de yeteneklerini sergileyebiliyor.

Girişimci hukukçulardan Crepolis

Öğrencilerin yeteneklerini sergilediği kariyer festivaline en iyi örneklerden biri Crepolis oldu. Hukukçuların aynı zamanda iyi birer girişimci olamayacaklarını kim söylemiş! Girişimciler yazılımcıların işidir inanışına inat mesleği eline alan Şehir Üniversitesi’nin girişimci hukukçuları Crepolis adındaki kafeleriyle bir krep markası oluşturdu bile.

Peyami Çelikcan Instagram’dan paylaştı

Sosyal medyayı en etkili kullanan rektörlerin başında gelen Peyami Çelikcan, kariyer festivaliyle ilgili son paylaşımına şu notu düştü:

Hukuk Fakültesi öğrencilerimizden bir grup Crepolis adıyla bir kafe ve krep markası oluşturmuş. Ben de @sehircareerfest kapsamında açtıkları masa vesilesiyle haberdar oldum. @crepoliscoffeecrepe Cevizli Girişine yakın bir dükkanda hizmet vermeye başladı. Girişimci öğrencilerimize başarılar ve bol kazançlar…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz