Ana SayfaTürkiyeŞehit yakınına hakaret edip makamından kovmuştu! AK Parti'den açıklama geldi: Küfür yok

Şehit yakınına hakaret edip makamından kovmuştu! AK Parti’den açıklama geldi: Küfür yok

Şehit yakınına önce hakaretler edip ardından da makamından kovan AK Partili belediye başkanı ile ilgili açıklama geldi. Başkanın küfür etmediği vurgulandı.

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’in, makamında şehit yakını ve belediye işçisi Sevinç Karaca’ya hakaret etmesi nedeniyle AK Parti’de disiplin soruşturması başlatılırken Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Cezası neyse veririz” dedi.

Ordu Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’in şehit yakını ve belediye işçisine sendikadan istifa etmesi yönünde baskı yapması ve hakaret ederek odasından kovması tartışılmaya devam ediyor.

2019’da yaşanan ve önceki gün ortaya çıkan görüntülere göre, AK Partili Ordu Gürgentepe İlçe Belediye Başkanı Yaşar Şahin ile şehit yengesi ve belediyenin temizlik işçisi Sevinç Karaca arasında “sendika” kaynaklı bir tartışma yaşanıyor.

İkili bir süre tartıştıktan sonra Karaca’nın “yalan konuşuyorsunuz” sözleri üzerine Şahin, “Terbiyesizlik etme. Bana yalancı diyecek alçaklık burada bulunmadı. Çık dışarı, çık” diye bağırıyor ve odadan çıkartıyor. Olayın kamuoyuna yansıması üzerine AK Parti, Şahin hakkında disiplin soruşturması başlattı.

ÖZHASEKİ: CEZASI NEYSE VERİRİZ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, başkanın küfür etmediğini kaydederek davranışından ötürü gerekli disiplin işleminini başlatıldığını söyledi. Özhaseki, “Cezası neyse veririz” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri