Ana SayfaSporA Spor'a tepki yağıyor! Yine canlı yayın, yine skandal

A Spor’a tepki yağıyor! Yine canlı yayın, yine skandal

A Spor’da yayınlanan Trabzonspor-Başakşehir maçının yorumcusu Selahattin Kınalı ‘at hırsızı’ yorumu nedeniyle tepki çekti.

A Spor’da yayınlanan Trabzonspor-Başakşehir maçının yorumcusu Selahattin Kınalı ‘at hırsızı’ yorumu nedeniyle tepki çekti.

A Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanan hazırlık maçının ilk yarısında, Selahattin Kınalı, yaptığı yorumlarla sosyal medyada tepki topladı.

A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı, “Chiellini biliyorsun aslen Trabzon Gugudalıdır. At hırsızlarının olduğu bir yer. Bizim oraya da çok yakın. Ben de oralıyım, ne fark eder” dedi. Maçın spikeri Cüneyt Şen ise “Yanlış anlaşılmasın” diyerek müdahale etmek istedi.

Bir kez daha söyledi

Daha sonra Başakşehirli futbolcu Muhammet Demir için “Az önce at hırsızlarından bahsettik ya, Muhammet de oralıdır” diyen Selahattin Kınalı’ya müdahale eden Cüneyt Şen, “İsterseniz demeyelim, sosyal medyada tepki var. Yanlış anlaşılabilir” dedi.

Selahattin Kınal, maçın ilk dakikalarında ise Tolga Ciğerci’nin sert faulleri sonrası “Futbol erkek oyunudur. Tabii sert olacak” yorumu yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri