Ana SayfaMagazinSelami Malçok kimdir? Sahte hoca ya da büyücü mü?

Selami Malçok kimdir? Sahte hoca ya da büyücü mü?

Sahte hoca olduğu iddia edilen Selami Malçok kimdir? Halime Hangül tarafından 1.5 milyon lira dolandırıldığını iddia eden Selami Malçok’un sahte hoca olduğu iddia edildi. Kendine zengin süsü veren ve hoca olarak tanıtan Selami Malçok’un büyü yaptığı, dolandırıcılık işlerine karıştığı iddia edildi. İşte Esra Erol’da programında yaşananlar.

8 Ocak Salı günü yayınlanan programda neler yaşandı?

Esra Erol’da programına Selami Malçok damga vurdu. Dünden beri Halime Hangül isimil kadın tarafından 1.5 milyon lira dolandırıldığı için televizyonda hakkını arayan Selami Malçok için programa yüzlerce ihbar telefonu geldi. Bu ihbar telefonlarında Selami Malçok’un büyücü, dolandırıcı olduğu iddia edildi.

İşte 8 Ocak günü Esra Erol’da isimli programda Selami Malçok ile ilgili yaşananların videosu.

Selami Malçok kimdir?

Bir anda Esra Erol’da programında söyledikleriyle kafaları karıştıran Selami Malçok aslında kimdir? Esra Erol’un atv’de yayınlanan programına katılan Selami Malçok önce mağdur sıfatıyla ekranda yer aldı. Evli olduğu dönemde Halime Hangül isimli bir kadınla tanıştığını ve onun inşaat projesine 400 bin liradan fazla para yatırdığını. Birlikte harcadıkları paralarla birlikte 1.5 milyon lira dolandırıldığını söyledi. Bu dakikadan sonra işin rengi değişti Selami Malçok için atv telefonlarına binden fazla ihbar telefonu geldi.

Selami Malçok’un hoca, büyücü olduğunu söyleyen çok sayıda kişi programa telefonla bağlandı.

Sahte hoca ve büyücülük iddiaları karşısında kendini tutarlı şekilde savunamayan, hiçbir telefon bağlantısına net yanıtlar veremeyen Selami Malçok çareyi aniden stüdyoyu terk etmekte buldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz