Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ açıkladı! Davutoğlu ve arkadaşları Aralık ayında yeni partiyi kuruyor

Selçuk Özdağ açıkladı! Davutoğlu ve arkadaşları Aralık ayında yeni partiyi kuruyor

Selçuk Özdağ Bizim TV adlı YouTube kanalında Davutoğlu ve arkadaşlarının kuracağı yeni partiye ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı.

Davutoğlu’nun kurmay ekibinde yer alan Selçuk Özdağ “Öyle tahmin ediyorum ki bir erken seçim olacak. 2020’nin Kasım ayında en geç 2021’in Mayıs ayında erken seçim olacak. Belki bizi seçime sokmamak için daha da erkene alabilirler. Sayın Meral Akşener’e yaptıkları gibi. Biz bu ay sonuna doğru önemli açıklamalar yapacağız. Aralık ayı sonunda da partimizi kurmuş olacağız.” diye konuştu.

Selçuk Özdağ: Görüşmenin tutanakları paylaşılmalı

AK Parti eski Manisa milletvekili Selçuk Özdağ, Erdoğan’ın ABD ziyaretinden önce görüşmelerin kayıt altına alınması gerektiğini ve kayıtların hem Dışişleri Bakanlığı hem de Cumhurbaşkanlığı arşivinde yer alması gerektiğini belirtmişti. Özdağ ayrıca görüşmenin tutanaklarının Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu ile paylaşılması gerektiğinin altını çizmişti.

Selçuk Özdağ: Cumhurbaşkanlığı makamı tartışılmaz bir makamdır diyen yanılır

“Öyle tahmin ediyorum ki bir erken seçim olacak. 2020’nin Kasım ayında en geç 2021’in Mayıs ayında erken seçim olacak. Belki bizi seçime sokmamak için daha da erkene alabilirler. Sayın Meral Akşener’e yaptıkları gibi. Biz bu ay sonuna doğru önemli açıklamalar yapacağız. Aralık ayı sonunda da partimizi kurmuş olacağız. Biz geldiğimiz zaman eğer bunlar kayıt altına alınmamışsa milletimizle paylaşırız. Eğer bu anayasal bir suçsa gereği yapılır. Bunu herkes bilsin. Kimse Türkiye’yi babasının malı gibi değerlendirmesin. Tarihimizin büyük bir tarih olduğunu, devlet geleceğimiz olduğunu bilsin. Tırnak içinde söylüyorum. Cumhurbaşkanıyım. Cumhurbaşkanlığı makamı da tartışılmaz bir makamdır. Sorumluluk dışı bir makamdır derse yanılır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz