Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'dan Bahçeli'ye çok sert 'Serok Ahmet' yanıtı

Selçuk Özdağ’dan Bahçeli’ye çok sert ‘Serok Ahmet’ yanıtı

Selçuk Özdağ, Davutoğlu'na 'serok Ahmet' diyet Devlet Bahçeli'ye cevap verdi.

Selçuk Özdağ Devlet Bahçeli için sert konuştu. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ahmet Davutoğlu’nu ‘Serok Ahmet’ sözleriyle aşağılamaya çalışan MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yanıt verdi.

Bahçeli’ye ‘eski kuşak’ politikacı diyen Selçuk Özdağ, “En çekilmez olan; vizyonsuz ve eski kafalı genç siyasetçiler midir yoksa hem vizyonsuz hem de eski kafalı yaşlı olanları mıdır? Bunu milletimiz değerlendirecektir” dye sordu.

Selçuk Özdağ, Davutoğlu’nu ‘serok Ahmet’ diyerek marjinalleştirmeye çalışan MHP Genel Başkanı Devlet Baheli’yi şu sözlerle eleşttirdi:

“Sayın. Ahmet Davutoğlu’nun Diyarbakır konuşmasına tepki gösteren Sn. Bahçeli ‘Marksist literatürü ortaokulda öğrenmiş kerameti kendinden menkul Serok Ahmet’in Diyarbakır’da PKK üslubuyla konuşması, sözde Kürt sorununu yeniden diline dolayıp anadilde eğitimden bahsetmesi emperyalist tutsaklığın ulaştığı hazin düzeyi göstermesi bakımından skandal bir örnektir.’ derken itham eden suçlayan o meşhur tarzı ile tam da çok şey konuşup aslında hiçbir şey söylemeyen o bilindik üslubunu dillendirmiş.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri