Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Davutoğlu ve Erdoğan A Haber’de açık oturuma çıksın

Selçuk Özdağ: Davutoğlu ve Erdoğan A Haber’de açık oturuma çıksın

Selçuk Özdağ, ses getirecek bir çıkış yaptı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, partisinin 1. Olağan İl Kongresi için bulunduğu Osmaniye’de ses getiren bir çağrıda bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın A Haber’de bir açık oturumda karşı karşıya gelmelerini isteyen Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı anket açıklıyor, %1.5 oy alacakmışız. Madem öyle neden akşama kadar dua gibi, tesbih gibi adımızı zikrediyorsunuz? Televizyonlarda aleyhimize konuşuyorsunuz. Hani basın özgürlüğü vardı? Hadi çıkartın Ahmet Davutoğlu’nu televizyonlara. Buradan sesleniyorum, gelin Suriye’yi, Rus uçağının düşürülmesini, Dolar’ın 9 lira oluşunu Erdoğan’la konuşalım. 94’te Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adaydı ‘Sesim duyulmuyor, beni televizyonlara çıkartmıyorlar’ demişti. 2002’de AK Parti’yi kurduğunda yine aynı şeyi söyledi. Ve kendisini genel başkanlarla, başkan yardımcılarıyla, eski başbakanlarla televizyona çıkarttılar. Buradan A Haber’e sesleniyorum, 50 yılın habercilik olayına imza atın. Var mısınız Recep Tayyip Erdoğan ile Ahmet Davutoğlu’nu bir açık oturuma çıkartmaya?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri