Ana SayfaTürkiyeTürkiye günlerdir bunu konuşuyor! Selçuk Özdağ: Ekrem İmamoğlu hakkında iddianame hazırlanıyor

Türkiye günlerdir bunu konuşuyor! Selçuk Özdağ: Ekrem İmamoğlu hakkında iddianame hazırlanıyor

Selçuk Özdağ’ın Ekrem İmamoğlu hakkında iddianame hazırlandığı şeklindeki sözleri büyük ses getirdi. Fox ekranlarında yayınlanan Orta Sayfa programı Özdağ’ın sözlerine geniş şekilde yer verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik başlatılan terör soruşturmasıyla ilgili tartışmalar sürerken Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, katıldığı canlı yayında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için iddianame hazırlandığını iddia etti. Özdağ, “Bu işi ciddiye alın bakın. Kulağıma duyumlar geliyor” diye konuştu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, TELE1’de katıldığı programda İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu iddianame hazırlandığını söyledi.

“AK Parti’nin gayesi neydi? İstanbul ve Ankara’yı kaybetmemek. MHP’nin gayesi 3 tane belediyeyi kaybetmemekti. Adana, Mersin, Manisa’yı kaybetmemekti. Ankara ve İstanbul çok önemliydi ama bunlar kaybedildi. O günden beri operasyonlar devam ediyor. Bu işi ciddiye alın bakın. Hatta İBB ile ilgili iddianame yazıldığını tahmin ediyorum, kulağıma da duyumlar geliyor. Oraya kayyum atanmayacak zaten, İBB meclis üyeleri arasında seçim yapılacak. Burada hukuktan bahsetmenin anlamı var mı?”

Nevşin Mengü: Selçuk Özdağ ile konuştum

Selçuk Özdağ’ın Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözleri Fox ekranlarında yayınlanan Orta Sayfa programında da masaya yatırıldı. 

Deniz Zeyrek, Nevşin Mengü, Doğan Şentürk, Çiğdem Toker ve Murat Yetkin’in yorumlarıyla katkıda bulunduğu programda söz alan Nevşin Mengü, Selçuk Özdağ ile konu hakkında telefonda konuştuğunu aktardı.

Mengü, “Gelecek Partisi’nden Selçuk Özdağ ile konuştum. Ekrem İmamoğlu hakkında iddianame hazırlandını söyledi. Tahmin değil bilgi” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri