Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Erdoğan beni kandırdı

Selçuk Özdağ: Erdoğan beni kandırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çarpıcı açıklamalar yapan Selçuk Özdağ, "Sayın Erdoğan’ı herkes kandırmış ya buradan belirtmemde beis yok, Erdoğan da beni kandırdı" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çarpıcı açıklamalar yapan Selçuk Özdağ, “Sayın Erdoğan’ı herkes kandırmış ya buradan belirtmemde beis yok, Erdoğan da beni kandırdı” dedi.

Medyascpe TV’de Murat Aksoy’un Hafta Sonu Siyaset programına konuk olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ kritik açıklamalar yaptı.

Son günlerde sıkça dile getirilen medyadaki yabancı fon tartışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Özdağ “AB fonlarını sivil toplum kuruluşları üzerinden kimlere fonluyorsunuz? İnsan hakları eylem planı hazırlarken dahi AB fonlarından faydalanmıyor musunuz?” diye sordu.

Yabancı fon tartışmaları

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ “Bağımsız medyadan aşırı korkuyorlar. Sanıyorlar ki medyanın tamamını baskı altında tutarsak koltuklarımızı koruyabiliriz. Bunlar milletin hakkını, yetimin hakkını tereddütsüz şekilde yandaş medyaya peşkeş çekmiyorlar mı? Ziraat Bankası vasıtasıyla Demirören’e verilen kredilerin akıbeti yandaşı fonlamak olmuyor mu?” sözleriyle yabancı fonlardan önce sorgulanması gereken daha kritik meseleler olduğunu belirtti.

Özdağ ayrıca, hukuk dışı bir şekilde yabancı fonlardan kaynak oluşturan medya organlarının da çalışma şeklinin yanlış olduğunu ifade etti.

Özdağ: Erdoğan beni kandırdı

Suni gündemlerin sorulması üzerine Selçuk Özdağ önce Manisalı vatandaşlardan özür dileri ardından “Sayın Erdoğan’ı herkes kandırmış ya; buradan belirtmemde beis yok, Erdoğan da beni kandırdı. Beni, yerli uçağımızı yapacağımız hususunda kandırarak bunu Manisa’da vatandaşlarımıza anlatmama sebep olmuştur. Manisalı vatandaşlarımdan özür diliyorum” şeklinde konuştu.

Özdağ: Devri sabık yaratacağız

Murat Aksoy’un Gelecek Partisi’nin seçime hazır olup olmadığı sorusuna da gayet açık cevaplar veren Selçuk Özdağ, “Gelecek Partisi daha kuruluş aşamasında erken seçimi isteyecek kadar seçime hazır bir haldeydi. Partimizin tüm kadroları seçimin bir an önce yapılması gerektiğini arzulamaktadır. Sürekli müjdelerle milleti kandırmaya çalışanların en büyük müjdesi erken seçim ilanı olacaktır. O zaman tüm Türkiye, Gelecek Partisinin nasıl bir sürpriz yapacağını görmüş olacak. Çok net söylüyorum ki Gelecek Partisi, Türk siyasetini bambaşka bir boyuta taşıyacak” dedi.

Selçuk Özdağ devr-i sabık yaratmakla ilgili tartışmalar hakkında (yeni siyasi iktidarın eski yönetimi sorgulaması hesap sorması) “Bundan neden korkuyorlar ki? Pis işlere bulaşmadılarsa soruşturmalardan temiz çıkacaklardır. Biz tek tek tüm işlemleri inceleyeceğiz. Yetimin hakkı yendiyse bunun hesabını da son zerresine kadar soracağız” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri