Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Erdoğan Trump ile görüşmesinin tutanaklarını Kılıçdaroğlu, Akşener, Bahçeli ve Karamollaoğlu...

Selçuk Özdağ: Erdoğan Trump ile görüşmesinin tutanaklarını Kılıçdaroğlu, Akşener, Bahçeli ve Karamollaoğlu ile paylaşmalı

Ahmet Davutoğlu ile birlikte yeni parti hazırlıklarını sürdüren Selçuk Özdağ, perşembe günü Beyaz Saray’da gerçekleşmesi beklenen Erdoğan – Trump görüşmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Özdağ görüşmenin kayıt altına alınması gerektiğini söyledi.

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket eden AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyaretine ilişkin, “Sayın Erdoğan, Trump görüşmesi kesinlikle kayıt altına alınmalıdır, resmi kayıt altına alınmalıdır. İkincisi Sayın Erdoğan keşke Amerika’ya varır varmaz şunu yapsa; mal varlığının tamamını orada açıklasa” dedi.

Tarafsız Haber Ajansına konuşan Özdağ değerlendirmelerine şöyle devam etti.

“Sayın Erdoğan, Trump görüşmesi kesinlikle kayıt altına alınmalıdır, resmi kayıt altına alınmalıdır. Dışişleri Bakanlığı’nın arşivine de geçmeli. Cumhurbaşkanı’nın arşivinde de olmalı. Aynı zamanda sayın Cumhurbaşkanı Türkiye’ye döndükten sonra spekülasyonları ortadan kaldırmak adına bu görüşmenin tutanaklarını Kılıçdaroğlu, Akşener ve Bahçeli ile paylaşmalıdır. Temel Karamollaoğlu da buna dahildir çünkü onun da milletvekili vardır parlamentoda. Bunu yapmalıdır.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz