Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Esnaf kan ağlıyor, koalisyon hükümeti seslerini duymuyor!

Selçuk Özdağ: Esnaf kan ağlıyor, koalisyon hükümeti seslerini duymuyor!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, ziyaret için gitti Kırklareli'nde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, partisinin Kırklareli il teşkilatıyla birlikte şehirdeki esnafı ve pazarı ziyaret etti. Özdağ, “Esnaf adeta kan ağlıyor, siftah yapamıyor. Koalisyon hükümeti seslerini niçin duymuyor, derdi ile niçin dertlenmiyor” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, “Esnaf Adeta Kan Ağlıyor, Siftah Yapamıyor”


Gelecek Partisi, Kırklareli’nde esnaf, pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Program kapsamında Belediye Başkanı Recep Gün de ziyaret edildi. Ziyaretlerde Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi Kırklareli Kurucu İl Başkanı Mehmet Yıldız ve il yönetimi yer aldı. Belediye Başkanı ile gerçekleştirilen birliktelikte şehrin ihtiyaçları ve çözümleri üzerine fikir alışverişi yapılırken, esnaf ve pazarda gerçekleştirilen ziyaretlerde ise sorunlar ve isteklere kulak verildi. 

Vatandaş sandıkta gereken cevabı verecek

Çalışmaların ardından esnafın durumuna değinen Özdağ, “Esnaf adeta kan ağlıyor, siftah yapamıyor. Koalisyon hükümeti seslerini niçin duymuyor, derdi ile niçin dertlenmiyor? Bir günü bekliyorlar o gün yakındır. Bu vatandaş, sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri