Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Herkesi seferberliğe davet ediyoruz

Selçuk Özdağ: Herkesi seferberliğe davet ediyoruz

Depremin yaşandığı İzmir’e giden Selçuk Özdağ, açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ ve Doğan Demir, Afet Yönetim Uzmanı Burçak Başbuğ Erkan ve Çevre ve Şehircilik Politika İzleme Kurulu Başkanı Cesim Gökçe’den oluşan Gelecek Partisi heyeti, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun görevlendirmesi ile depremin yaşanmasından sonraki ilk saatlerde İzmir’e gitti.

Yıkımın yaşandığı bölgeye giden Gelecek Partisi heyeti, incelemelerde bulunarak depremzede vatandaşlara destek oldu.

Buradan bir açıklamada bulunan 25&26. dönem Manisa Milletvekili ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, önemli açıklamalarda bulundu.

“İzmir’in acısını paylaşıyoruz, İzmir’in yanındayız. Şimdi yaraları saracağız, bu gece buradaki çaresiz insanlara çare olmaya çalışacağız” diyen Özdağ, şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye bir deprem bölgesinde, her konuda tedbir almamız gerekiyor fakat bunu maalesef bugüne kadar yapmadık. Seferberliği deprem olduktan sonra ilan ediyoruz. Deprem öncesinde bunların tedbirini alarak, çareler bulamıyoruz. Bütün idarecileri, herkesi seferberliğe davet ediyoruz. Bu seferberlik bilimin seferberliği, tedbirin seferberliği olmalı. Bakın burada yıkılan binanın yanındaki bina sağlam duruyor. Binayı sağlam yaparsanız, deprem yönetmeliğine göre hareket ederseniz deprem öldürmüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri