Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Hükümetin 2023’e kadar dayanması mümkün değil

Selçuk Özdağ: Hükümetin 2023’e kadar dayanması mümkün değil

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Trabzon’da basınla biraraya geldiği toplantıda hükümetin bu ülke şartlarında 2023’e kadar dayanmasının mümkün olmadığını ifade ederek erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanlığı yönetiminde basın toplantısı gerçekleştirildi.Partinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın da katıldığı toplantıda Yomra ilçe başkanı olarak atanan Ayhan Gümrükçü’ye rozeti takıldı.

Toplantıda ev sahipliği yapan İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, Trabzon’da tüm ilçelerde örgütlenmeyi sürdürdüklerini ifade ederek çok yakında teşkilat yapılanmasını tamamlayacaklarını söyledi.

71 ilde 450 ilçede örgütlendiklerini ifade eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ise yaptığı konuşmada, geriye kalan 10 ili de Ocak ayına kadar tamamlayacaklarını ifade etti.

Türkiye’nin özellikle ekonomik anlamda artık tıkandığını ve erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyleyen Özdağ, erken seçime gidilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Özdağ, “Tıpış tıpış gidecekler, bu ekonomik krizi kaldıramazlar, bu kamplaşmayı daha fazla yaşatamazlar. Türkiye’de Cumhurbaşkanı sadece bir partinin Cumhurbaşkanı. Sayın Cumhurbaşkanı depremde dahi siyaset yapıyor. Camilerde siyaset yapıyor. Bu tükenmişliğin işaretidir. Erken seçim olacaktır. Bunlar sandığa da gitmezler diyorlar. Milletin git dediğine kimse kal diyemez. Ne cuntacılar, ne medya… Sandık gelecek ve bunlar gidecek. Türkiye’yi kötü yönetiyorlar demiyorum, yönetemiyorlar diyorum. Yönetemezler. Artık bir şey üretemezler, onlara da iyilik yapıyorum. Erken seçime gidin , sizi de kurtaralım bu sıkıntıdan” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri