Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: İktidarıyla, muhalefetiyle uyuşturucuya dur demeliyiz

Selçuk Özdağ: İktidarıyla, muhalefetiyle uyuşturucuya dur demeliyiz

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara’da gerçekleştirilen Uyuşturucu İle Mücadele çalıştayında ses getiren bir çağrıda bulundu..

Selçuk Özdağ’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıya Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

Selçuk Özdağ uyuşturucuya karşı son nefesine kadar mücadele edeceğini belirtere, “Türkiye’de her zaman madde bağımlılığı konusu gündemdeydi. Fakat son zamanlarda uyuşturucu kullananların sayısı bir hayli arttı. Bu süreçte evladı uyuşturucuya yakalanmış birçok aile bizimle temas kuruyordu. Ben de her zaman onlara, Genel Başkanımız Sayın Davutoğlu ile görüşüp bu konuyla ilgili çalıştay düzenleyeceğiz dedim. Ve bugün uyuşturucu çalıştayını gerçekleştiriyoruz. Bunun gururu içerisindeyim.” dedi.

Uyuşturucuya dur demeliyiz

Gelecek Partisi’nin toplumda rahatsızlık yaratan her konuda özel bir hassasiyeti olduğunu söyleyen Özdağ, “Biz yaptığımız her konuşmada ülke sorunları dile getiriyoruz. Getiriyoruz ki iktidar bir an önce çözüm bulsun, bu konu hakkında bilinçlensin. Şimdi de bir kez daha buradan uyuşturucu ile mücadele konusuna değiniyoruz. İktidar bu konuda gerekli önlemleri almalı. Neden iktidara sesleniyorum çünkü bu sorunu bitirebilecek yetki onlarda. Çocuklarımızı, gençlerimizi, insanlarımızı bu bataklıktan kurtarmalı. AMATEM de tedaviler yapılmalı, bu konuda herkes bilgilendirilmeli, sempozyumlar düzenlenmeli. Evlatlarımızın daha da iyi geleceğe kavuşması için iktidarıyla, muhalefetiyle bu konunun üzerinde titizlikle durmalıyız. Bu konu Türkiye’nin kanayan yarasıdır. Buradan tüm yetkililere sesleniyorum. Uyuşturucu ile mücadele de halkı fazlasıyla bilinçlendirmeliyiz. Denetimleri arttırmalıyız, insanlarımızı hemen tedavi etmeliyiz. Bu kanayan yara ancak böyle tedavi edilebilir.” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri