Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: MHP teşkilatlarından saldırıyı öven açıklamalar yapılması utanç verici

Selçuk Özdağ: MHP teşkilatlarından saldırıyı öven açıklamalar yapılması utanç verici

Selçuk Özdağ'a kimler saldırdı, bu soru yanıt bekliyor. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Kayıtlar incelendiğinde bu kişilerin organize bir suç örgütü olduğu ortaya çıkar" dedi.

Cuma günü namaza gitmek üzereyken evinin önünde silahlı sopalı saldırıya uğranan. Yaralı halde hastaneye kaldırılan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Kayıtlar incelendiğinde bu kişilerin organize bir suç örgütü olduğu ortaya çıkar” dedi.

Selçuk Özdağ, saldırganlar hakkında, “HTS kayıtları incelendiğinde bu kişilerin organize bir suç örgütü olduğu ortaya çıkar” düşüncesini dile getirdi. Özdağ, “Araştırıldığında Murat Ağırel,  Sebahattin Önkibar, Ahmet Takan ve Yavuz Selim Demirağ saldırıları arasında bir bağ olduğu anlaşılır” dedi.

Abdulhamit Gül’ü aradım kabul etmeyeceğimi söyledim

T24’e konuşan Özdağ, “Gözaltına alınan iki kişiyi şoförüm tespit etti. Fotoğraf göstermek istediler. Bunun üzerine Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü aradım. İki kişi gözaltındayken fotoğrafla teşhisi kabul etmeyeceğimi söyledim. Aksi takdirde kamuoyuna duyuracağımı belirttim. Bunun üzerine şoförüm tekrar çağrıldı ve kişileri tespit etti. Ben de bugün gittim. Bir kişiyi fotoğrafla teşhis ettim.” ifadesini kullandı.

Selçuk Özdağ: MHP teşkilatlarından saldırıyı öven açıklamalar utanç verici

Selçuk Özdağ, saldırı sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP kanadından kimsenin aramadığını söyledi. Özdağ, “Bazı MHP teşkilatlarından saldırıyı öven açıklamalar yapıldı. Sonra sildiler. Bu utanç verici. HTS kayıtları incelendiğinde bu kişilerin organize bir suç örgütü olduğu ortaya çıkar. Araştırıldığında Murat Ağırel,  Sebahattin Önkibar, Ahmet Takan ve Yavuz Selim Demirağ saldırıları arasında bir bağ olduğu anlaşılır” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri