Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ, Kırıkkale'den mesaj verdi: Erken seçim istiyoruz!

Selçuk Özdağ, Kırıkkale’den mesaj verdi: Erken seçim istiyoruz!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Gelecek partisi teşkilatlanma çalışmalarına hız kazandırdı. Ekim ayının sonunda büyük kurultayımızı yapacağız. Ülkemizin ve milletimizin sorunları için erken seçim istiyoruz” dedi.

Genel Merkez Kırıkkale’de buluştu

Yaklaşık 9 ay önce kurulan ve Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarına hız kazandıran Gelecek Partisi, Kırıkkale İl Başkanı Av. Gülfem Betül Ekinci’nin koordinesinde Genel Başkan yardımcıları Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Ümit Yardım, Neslihan Çevik, Feramuz Üstün, PİK Başkanı Seren Yıldız, Bölge koordinatörü Hasan Hüseyin Bozok, Başkan Yardımcısı Halime Polat, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Hakverdi Altuğ, Yozgat İl Başkanı Emin Engin ve Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici’yi ağırladı.

İktidar partisi Kırıkkale’ye önem vermedi

Kendisinin Kırıkkaleli olduğunu ve 45’güne bir Kırıkkale’ye geldiğini vurgulayan Özdağ, Kırıkkale’nin yatırım alanlarında çok büyük eksikliği olduğunu söyledi. Siyasi iktidar AK Parti’nin Kırıkkale’ye gereken önemi vermediğine vurgu yapan Özdağ, “Gelecek Partisi olarak bütün şehirlerimizin yaşadıkları sorunları bir daha yaşamaması için sorunları ve halkımızın taleplerine çözüm bulmak için çalışma sergiliyoruz” dedi.

70 ilde teşkilatlandık

Özdağ, “Biz yeni kurulan 9 aylık bir partiyiz. 70 ilde örgütlendik. 400 ilçede örgütlenmemizi tamamladık. 30 ilde kongremizi gerçekleştirdik. Seçimlere girebilmemiz için 41 ilde kongrelerimizi gerçekleştirmek zorundayız. Önümüzdeki yıl içerisinde ya da ne zaman belirlenirse en kısa süre içerisinde bizler Gelecek Partisi olarak erken seçim olmasından tarafayız. Milletimiz yaşadığı ekonomik sıkıntılarından, gençler işsizlikten ve binlerce insan yoksulluktan memnunsa siyaset yapmayı bırakacağım”

AK Parti ömrünü tamamladı!

Ak Parti’nin ülke genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de siyaset ömrünü tamamladığını iddia eden Özdağ, “AK Parti artık toplumun beklentilerini yerine getiremiyor. 15 Temmuz sonrası halkla buluşamadılar. Ben darbe gecesini Başbakan haber veren kişiyim. AK Parti’de büyük bir çöküş var. AK Parti 20 kattan yere düşen bir vazodur. AK Parti Türkiye’yi kötü yönetiyor. Hazinede para yok. Pandemi dönemi bile yönetemediler. Maskeyi bile dağıtamadılar.

Gelecek partisine büyük bir teveccüh var. Kadrolarımızın uzmanlığı ile iktidara gelmek istiyoruz. 2021’in Mayıs ayında seçim olmasını istiyoruz. Erken seçim görünüyor. Seçim olmaz ise Türkiye bu yükü artık kaldıramaz” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri