Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Millet Ekonomi Bakanı’nın açıklama yapmasından korku duymaya başladı

Selçuk Özdağ: Millet Ekonomi Bakanı’nın açıklama yapmasından korku duymaya başladı

Özdağ, Bakanın her müjdesinin milleti daha da yoksullaştırdığını söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Bakan Albayrak’ın son açıklamaları üzerine çarpıcı yorumlarda bulundu.

Milletin Berat Albayrak’ın açıklama yapmasından korku duymaya başladığını söyleyen Özdağ, “Buradan iktidara ve Sayın Bakana sesleniyoruz, milletimizin umutları ve gelecek hayalleri ile oynamayı bırakın” dedi.

Bakan Albayrak’ın açıklamaları ile Türkiye’deki krizin varlığını kabullendiğini söyleyen Özdağ, “Kriz var dediğimizde bizi hainlikle suçlayan da kendileriydi” dedi.

Özdağ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Sayın Bakan 3 yıllık ekonomik planını açıklıyor. Dengeleme, ardından sıçrayışı, uçuşu ve nihayet krizden çıkışın reçetesini anlatıyor. Sayın Bakana yalan söylüyorsun demeyeceğim ama ülkemizin bir krizde olduğunu da nereden çıkardı? Zira kriz var dediğimizde bizleri hainlikle suçlayan da kendileriydi. Kaderin bir cilvesi mi yoksa işbilmezliklerinden mi ama Sayın Bakanın (iktidarın) her müjdesi ülkemizi ve milletimizi daha da yoksullaştırıyor.

Döviz şaha kalkıyor, emek ucuzluyor, hayat pahalılığı dayanılmaz hale geliyor. Millet Sayın Bakanın açıklama yapmasından sadece korku duymaya başladı.Buradan iktidara ve sn bakana sesleniyoruz:Milletimizin umutları ve gelecek hayalleri ile oynamayı, bırakın. Kaf dağının ardındaki Anka kuşunun muştuları ile oyalamanın da bir sınırı olmalı. Mızrak çuvala sığmıyor, milletimizin tenceresinde  et degil dert kaynıyor. Herkesin sizin gibi doları da yok! Milletin yakasından ve cebinden elinizi çekin artık.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri