Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Sedat Peker meselesi artık sadece Süleyman Soylu değil bir devlet...

Selçuk Özdağ: Sedat Peker meselesi artık sadece Süleyman Soylu değil bir devlet meselesidir

Sedat Peker'in açıklamaları hakkında konuşan Selçuk Özdağ, “Sedat Peker meselesi artık bir Soylu meselesi olmaktan çıkmıştır artık" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, önceki gün KRT ekranlarında gündemi yorumladı. Sedat Peker’in açıklamaları hakkında konuşan Özdağ, “Sedat Peker meselesi artık bir Soylu meselesi olmaktan çıkmıştır artık. Bir devlet meselesidir artık. Devletimizin itibarı çok ciddi zarara uğramaktadır” ifadelerini kullandı.

Selçuk Özdağ: Sedat Peker bir devlet meselesidir

Pazar günü YouTube’da 9. Videosunu yayınlayarak AK Parti hükümetini eleştirmeye devam eden Sedat Peker’in açıklamaları KRT kanalında tartışıldı. Programa telefonla bağlanan Selçuk Özdağ, “Sedat Peker meselesi artık bir Soylu meselesi olmaktan çıkmıştır artık. Bir devlet meselesidir artık. Devletimizin itibarı çok ciddi zarara uğramaktadır” diye konuştu.

Özdağ: Evimin önünde saldırıya uğradım, ölümden döndüm

Bu hükümet millet desteğini yitirdi. Kılıçdaroğlu Çubuk’ta saldırıya uğradı. Türkiye’de iç karışıklık çıkarmak isteyenler o olayı organize etti. Meral Akşener’in evini hedef aldılar. Ben de evimin önünde saldırıya uğradım, ölümden döndüm. 

Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz’dan bahsetti. Bu meseleyi Türkiye’de kimse bilmiyordu. İçişleri Bakanlığı’na getirilmiş. Bir gün önce. Ertesi gün de bu şahıs Türkiye’den kaçmış. Daha önce bunu Sedat Peker de söyledi. ‘Bana kaç diyen Süleyman Soylu’dur’ diye konuştu. Bu iddialar varken bir bakan hala görevinde durabilir mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri