Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Sözüm hala AK Partiliyim, reisim izindeyim diyenleredir. Uyan ve ülkeyi...

Selçuk Özdağ: Sözüm hala AK Partiliyim, reisim izindeyim diyenleredir. Uyan ve ülkeyi felakete götürenlere ortak olma

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Sözüm hala AK Partiliyim, reisim izindeyim diyenleredir” diyerek son günlerin en sert mesajlarından birini paylaştı.

“Yalanlara, yanlışlara destek verenler de onlar kadar sorumludur” diyen Selçuk Özdağ, “Kör bir inat yüzünden memleket batarken tezahüratlarınızı sürdürdünüz” ifadelerini kullandı.

İşte Selçuk Özdağ’ın o mesajları…

1-Sözüm daha hala AKP’liyim, reisin izindeyim diyenleredir. Ülkenin ne hale geldiğini görüyorsunuz. Bir ülkede kötü yönetim varsa tek sorumlusu yönetenler değildir, yalan ve yanlışlara rağmen onlara destek verenler de en az onlar kadar sorumludur.A.R.A

2-Kutu kutu dolarları,Rıza Zarrab’ın önüne yatarım diyenleri gördünüz halinizi değiştirmediniz.A.R.A

3-Garantili ihalelerle devlet hazinesinin yandaş müteahhitlere bağlandığını gördünüz, sesinizi çıkarmadınız,çıkartamadınız.

4-İki yüz defa Kamu İhale Kanunu değiştirildi,niçin diye sormadınız,soramadınız.

5-Sıfırlama kasetlerini duydunuz, kumpastır deyip geçtiniz. O kumpasın gerçeklere dayandığını görmezden geldiniz.A.R.A

6-Zarrab,Amerika’da kime ne kadar rüşvet verdiğini açıkladı, kim bu rüşvetçiler diye bir defa merak etmediniz. Çünkü aslında her şeyi biliyor, kabulleniyordunuz.

7-İşe alımlarda mülakat adı altında kayırmacılık ve iltimas yapılırken bir defa olsun yüzünüzü ekşitmediniz.A.R.A

8-Şehir hastaneleri ile yapılan sözleşmelerde uyuşmazlıkların Londra tahkimine götürülmesi kararlaştırılıp, bu iş ve ihaleler Türk yargısından kaçırılırken bunu yapanları milli ve yerli diye alkışlamaya devam ettiniz.

9-Seçtiğiniz vekiller hukukunuzu savunacağına parmak kaldırıp indirme dışında hiçbir şey yapmadıkları halde onlara destek vermeye devam ettiniz.A.R.A

10-“Layık olmayanları iş başına getirenler kıyameti beklesin” diyen ilahi sese rağmen ısrarla layık olmayanları iş başına getirdiniz.Getirenlere yapmayın demediniz.

11-Yüce dinimiz bir partinin kirli işlerini örtmek için kullanılırken en küçük bir tepki göstermediniz.

12-Yabancı gazeteler, Türkiye rüşvet ülkesi oldu diye yayınlar yaparken kim bu rüşvetçiler diye sormadınız.Soramadınız!A.R.A

13-Partinizi, reisinizi eleştirenlere Fetöcü, Metöcü, bölücü, ajan diye iftira atılırken o koroya siz de dahil oldunuz.

14-Aynı camide, aynı kıbleye ve aynı Allah’a yönelen insanlar hain, kafir, düşman ilan edilirken bütün gücünüzle onlara katıldınız.A.R.A

15-Pis bir siyaset(!) uğruna insanlar kutuplaştırılırken, İslam’ın “fitne katilden beterdir” hükmüne rağmen eşinize,dostunuza,akrabanıza,komşunuza düşman oldunuz.

16-Kör bir inat yüzünden memleket(her alanda) batarken tezahüratlarınızı sürdürdünüz.A.R.A

17-Yargı adalet dağıtmaktan(genelde,iyileri tenzih ederiz)çıkarılıp bir kişinin elindeki kamçı haline getirilirken onu tutan el oldunuz.

18-Bütün ihaleler aynı beş firmaya verilirken “niçin hep bunlar da başkaları değil” ,”niçin davetiyeli,niçin adrese teslim”diye sormadınız.

19-Vekillerinizin bazıları, jet hızıyla zenginleşirken, bu değirmenin suyu nereden geliyor diye merak etmediniz?A.R.A

20-Terörist Öcalan kardeşler televizyonlara çıkarılıp, mektupları okunurken hararetle alkışladınız.

21-Hakkında mahkeme kararı ve soruşturma olmayan insanlar KHK ile işlerinden atılıp,bir parça ekmeğe muhtaç edilirken bir defa olsun bu nasıl bir adalettir demediniz.

22-Yıllarca tek parti türküleri söyleyip, partiniz aynısını yaptığında rövanşist duygularla destek oldunuz.

23-Sesini yükselteni,eleştireni,konuşanı teröristlikle suçlayıp susturdunuz.24-Çoğu zaman,genellikle adalet, doğruluk, kul hakkı diye bir derdiniz olmadı. Hiç bir iktidarın ebedi olamayacağını düşünmediniz. Seçtiklerinizin yaptığı her kötülüğe sınırsız, ölçüsüz ve muhasebesiz destek vererek  ortak oldunuz.

25-Artık deniz bitti. Kör bir inat uğruna ülke batıyor, hepimiz batıyoruz. Araba duvara çarptığında araba veya duvar değil, şoför değiştirilir. Bu kadar vebalden sonra gelin bu vebale de ortak olmayın. Partiler din değildir. A.R.A

26-Bu şoför değiştirilmediği takdirde bu duvarın altında hep birlikte kalacağız.Bu güne kadar desteğiniz gafletti, ama bugünden sonra vereceğiniz her destek, artık gaflet değil, sorumluluğu paylaşmaktır.

27-Uyan, uyan, uyan AK Partili kardeşim, uyan ve ülkeyi felakete götüren bu sürece ortak olma, dur de..

28-Unutma, hiç kimse ve hiç bir parti bu ülke ve milletten önemli değildir. Unutma…A.R.A

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri