Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'dan Süleyman Soylu'ya jet yanıt: Biz seçim kazanmak için terör örgütü...

Selçuk Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya jet yanıt: Biz seçim kazanmak için terör örgütü elebaşlarına mektup yazdırmayız

Selçuk Özdağ Süleyman Soylu'ya yanıtıyla gündem yarattı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun PKK ve Gelecek Partisi üzerinden yaptığı açıklamaya Selçuk Özdağ'dan flaş yanıt geldi.

Meclis’teki bütçe görüşmeleri sırasında söz alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun PKK ve Gelecek Partisi üzerinden yaptığı açıklamaya Selçuk Özdağ’dan flaş yanıt geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, twitter’dan yayınladığı cevabında Öcalan’ın TRT’de okutulan mektubuyla Soylu’ya yanıt verdi. Özdağ, “Biz seçim kazanmak için terör örgütü elebaşlarına mektup yazdırmayız” dedi.

İşte Selçuk Özdağ’ın çok konuşulan o 2 maddelik net cevabı

1-El-Hak doğru söylüyor. Bizden terör örgütlerine ne deva olur ne de bir gelecek. Hatta bizler terör örgütü elebaşılarına seçim kazanmak icin mektup da yazdırmayız, onları TRT ekranlarına çıkartıp iktidar partisine destek de istemeyiz.

2- Hatta bizler dün, senden hesap sormazsam, seni yüce divana göndermezsem namerdim dedikten, bir istifayı bile kendi iradesi ile beceremeyip eline yüzüne bulaştırdıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi milletin karşısına da çıkamayız.

Yayınladığı mesajların ardından Medya Notu’da kısa bir açıklama gönderen Selçuk Özdağ şu ifadeleri kullandı:

Soylu’nun devası Ak Parti’ye katılmak geleceği cumhur ittifakında bakan olmakmış. Eyy ahali! Duyanlar duymayanlara söylesin.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri