Ana SayfaTürkiyeSümüklü hocaefendisine methiyeler dizerken sadık bir müritti... TRT atamalarını eleştiren Selçuk Özdağ'ın...

Sümüklü hocaefendisine methiyeler dizerken sadık bir müritti… TRT atamalarını eleştiren Selçuk Özdağ’ın hedefinde Hilal Kaplan mı var?

TRT atamaları kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratırken Selçuk Özdağ da AK Parti'ye sert eleştiriler yöneltti. Özdağ'ı 'troliçe' diyerek yaptığı eleştiriler akıllara Hilal Kaplan'ı getirdi.

TRT atamaları kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratırken Selçuk Özdağ da AK Parti’ye sert eleştiriler yöneltti. Özdağ’ı ‘troliçe’ diyerek yaptığı eleştiriler akıllara Hilal Kaplan’ı getirdi.

İşte Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın TRT yönetim kuruluna yapılan 9 atamayla ilgili dile getirdiği o eleştirileri:

1-AKP tarz-ı siyasetinin alameti farikası; ölü evinin yasçısı düğün evinin defçisi trol ve troliçe eskisi kurşun askerlerine makam dağıtıp ödüllendirmesidir.

2-PKK renklerine güzelleme dizerken en demokrat kanaat önderi!, sümüklü hocaefendisine methiyeler dizerken sadık bir mürit, konjonktür gereği en ateşli kızılelmacı olabilen bu zatı muhtereme gün geliyor TSK’ya katliamcı derken 

Türk bayrağının ismini değiştirmekten bahsediyor ,

3-ama ne hikmetse iktidar tarafından hep el üstünde tutuluyor.

Kıymeti kendinden menkul bu “troliçe” bir hokus-pokus kararnamesi ile yandaş kanala dönüştürülen TRT’ye yönetici atanıyor. Hayrını gör(me)!

4-Bu görevinde de ilkeli olduğu tek konuda yani her daim güçlünün kılıcını sallama hususunda görevini hakkıyla yerine getireceğine hiç şüphem yok.

Lügatlarında ilke, liyakat, özveri, hasbilik ve empati gibi kavramlar olmayan bu ve bunun gibilerin,

5-Milletimizin üstüne kene gibi yapışmasından gına geldi artık.

6-Corona virüsünden korunmak için burnuna tereyağı sürmek konusunda tavsiyede bulunan bu “troliçe” kurşun askerden atandığı TRT’de matbuat hayatımıza ne tür bir katkı geleceğini de hiç merak etmiyoruz. Zira  sayılı gün çabuk geçer hanımfendi tadını çıkar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri