Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ: Türkiye'de yeni bir parti var, adı da Külliye Partisi! Ama...

Selçuk Özdağ: Türkiye’de yeni bir parti var, adı da Külliye Partisi! Ama genel başkanı Erdoğan değil

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, AK Partili bakanı eleştirdiği için MHP’nin disipline sevk ettiği Cemal Enginyurt ve Mehmet Metiner ile Süleyman Soylu kavgası hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

MHP’nin AK Parti ile girdiği koalisyon nedeniyle artık özgür bir parti olamadığını belirten Selçuk Özdağ, “MHP artık özgür bir parti olmalıdır. Özgün parti olma özelliğini yitiriyor. Ülkücüler bu konuyu sorgulamadırlar. Dün dündür bugün bugündür siyaseti olmaz. Demirel’i kınayanlar Demirel gibi davranışlar içine giremezler” diye konuştu.

Millet AK Parti’ye kavga etsinler diye değil hizmet üretsin diye oy verdi

AK Parti’ye oy verenler, bunların canlı yayındaki kavgalarını izlemek için vermediler, hizmet etsinler diye verdiler. Ancak bunlar hizmet yerine kendi içlerinde iktidar kavgası veriyorlar.

Türkiye’de yeni bir parti var, adı da Külliye Partisi

Millet aç, millet susuz. Süleyman Soylu şehitler geliyor. Soylu bölücülüğü bitir. Kendi aralarında birlik ve beraberlik sağlayamayanlar millete birlik ve beraberlik getiremezler. AK Parti artık Türkiye’yi yönetemiyor. Partiyi de yönetemiyorlar. Türkiye’de yeni bir parti vardır. Adı da Külliye Partisi’dir. Bu partinin genel başkanı da Erdoğan değildir.

Ne yaparsanız yapın Meclis’e gideceğiz

Bizim dışımızdaki hiçbir partide parti içi demokrasi yok. Türkiye’de siyasi partiler yasası partileri özgürleştirmek için olmalıdır. Gelecek Partisi’nin önünün kesmek için bir kaldıraç gibi kullanılmamalıdır. Ne yaparsanız yapın sandığa gideceğiz, meclise gireceğiz, sistemi değiştireceğiz. Millet bize güvensin.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri