Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ ve Feramuz Üstün'den Kocatepe çıkarması

Selçuk Özdağ ve Feramuz Üstün’den Kocatepe çıkarması

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün, beraberindeki partililerle beraber 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Kocatepe'deydi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün, Büyük Taarruz’un başladığı Afyon’un Kocatepe bölgesine giderek şehitler kabri başında yad etti.

Selçuk Özdağ ve Feramuz Üstün’e Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş, Denizli İl Başkanı Aykut Yıldırım, Uşak İl Başkanı Yücel Yıldız, Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Cemal Eğin, Erdoğan Şener, Kurucular Kurulu Üyeleri Abdullah Teber, Tülin Dinçelli, Gülnur Özkaya Hayran, Manisa İl Başkan Vekili Muhsin Seven ve yüzün üstünde partili eşlik etti.

Burada bir açıklama yapan Selçuk Özdağ, “Bu topraklar bizim, bu devlet bizim, bu vatan bizim ve bu aziz millet bizim” derken “Bu milletin adı necip Türk milletidir” diye konuştu. Şehitlerimize Ahmet Davutoğlu’nun selamını getirdik diyen Özdağ, “5,5 milyon şehidimizi hürmetle yad ediyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri