Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'a "Eğer Gelecek Partisi'ni bırakırsan..." teklifi götüren AK Partili isim kim?

Selçuk Özdağ’a “Eğer Gelecek Partisi’ni bırakırsan…” teklifi götüren AK Partili isim kim?

Selçuk Özdağ, AK Partili çok önemli bir isim tarafından kendisine makam teklif edildiğini söyledi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, TELE 1 ekranlarında Tuba Emlek’in sunduğu Mercek programında gündemi sarsani açıklamalar yaptı.

Ahmet Davutoğlu’nun AKP’den istifasından sonra AKP içinden çok önemli bir ismi tarafından arandığını söyleyen Özdağ, Davutoğlu’nun yanında durmaması şartıyla kendisine makam teklif edildiğini açıkladı.

Selçuk Özdağ şunları söyledi:

“Sayın Davutoğlu görevden alınırken hiçbir zaman kendi istikbalimi düşünmedim. Çok şey teklif edildi bana, çok dünyalıklar, makamlar teklif edildi. Ben kabul etmedim bunları, ülkemi düşündüm. Ahmet Davutoğlu’nun yanında olmamak şartıyla, size karşı çok mahcubuz, mahcubiyetimizi gidermek istiyoruz ama nasıl gidereceğimize sizin karar vermenizi istiyoruz. Bu ne demek?

“BİRİLERİNİN NASIRISINA BASMAMIŞ OLSAYDIM…”

“Ahmet Davutoğlu parti kurmadan bir kaç ay önce benimle bu görüşmeleri yaptılar. Biz kesin ihraç talebiyle disipline verilmiş ve parti kurma aşaması sırasındaydık. O sırada arandım ben çok önemli bir kişi tarafından. Bana niçin saldırdılar? Ben bir yerde bir demeç vermiştim ve onu da tweet atmıştım. Ben birilerinin nasırına basmamış olsaydım, onların menfaatlerini deşifre etmemiş olsaydım, geçmişlerini ifşa etmeseydim saldırıya uğramazdım ki.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri