Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'a kim saldırdı? Özdağ'a saldırıyı kim yaptı?

Selçuk Özdağ’a kim saldırdı? Özdağ’a saldırıyı kim yaptı?

Selçuk Özdağ kim saldırdı? Selçuk Özdağ’a silahlı saldırıyı kim yaptı? Selçuk Özdağ Ankara’da silahlı sopalı saldırıya uğradı. Saldırıyı yapanlar kim araştırılıyor. Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan “Güvenlik görevlilerimizin incelemeleri devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

Selçuk Özdağ’a kim saldırdı?

Medya Notu’nun ulaştığı son bilgilere göre, saldırının ardından Selçuk Özdağ hastaneye kaldırıldı. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın kafasına dikiş atıldığı öğrenildi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara’daki evinin hemen yakınlarında beş kişiden oluşan bir grubun saldırısına uğradı.

Serkan Özcan’dan açıklama

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan saldırıya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Gelecek Partisi Gn. Başkan Yardımcımız ve Manisa eski milletvekilimiz Sn. Selçuk Özdağ, bugün Ankara’daki evinin önünde saat 12:15 sularında “sopalı ve silahlı” bir saldırıya uğramıştır. Yaklaşık beş kişilik bir grubun saldırısına uğrayan Sn. Özdağ elinden ve kafasından ciddi biçimde yaralanmıştır. Olay anında yanında bulunan şoförü tarafından hızla Memorial Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alınmıştır. Güvenlik görevlilerimizin incelemeleri devam etmektedir. Olayın sorumlularının gecikmeksizin ortaya çıkarılmasını ve yargıya teslim edilmesini bekliyoruz. Söz konusu hadise ile maalesef ülkemizin geldiği noktayı, demokrasi diyen, hukuk diyen, özgürlük diyen hiçbir siyasinin can ve mal güvenliğinin kalmadığını büyük bir üzüntüyle tekrar gördük. Bu saldırı Türk demokrasisine yapılmıştır.

Tedavisi devam eden Sn. Genel Başkan Yardımcımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyor ve bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri