Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'a saldırının kamera görüntüleri ortaya çıktı! İşte Semih Yalçın'ın 'delileri'

Selçuk Özdağ’a saldırının kamera görüntüleri ortaya çıktı! İşte Semih Yalçın’ın ‘delileri’

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde cuma namazına giderken yapılan korkunç saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde cuma namazına giderken yapılan korkunç saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde, saldırganlardan ikisinin elinde silah, diğerlerinde ise sopa olduğu görüldü.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldırının ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın “Bu hareketin delisi çoktur. Talimat falan dinlemezler” demişti. O ‘deliler’ ortaya çıktı.

Saldırganların kaçmak için kullandığı araçta plaka olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, 15 Ocak’ta Çankaya Cevizlidere Mahallesi’ndeki evinden çıkıp aracına bineceği sırada sopalı ve silahlı grubun saldırısına uğradı. Selçuk Özdağ, aldığı darbelerle yaralanırken, 5 kişilik grup kaçtı.

Başından ve yüzünden yaralanan Özdağ, özel hastaneye kaldırılıp, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca saldırıya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 5 saldırgandan ikisi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Selçuk Özdağ’a saldırının görüntüleri

Olayla ilişkili soruşturma sürürken saldırı anına ilişkin cep telefonu ile çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntüde, 5 kişinin Özdağ’a aracının yanındayken sopa ve silahla saldırdığı görüldü. Özdağ ve korumasının saldırıya karşı koyması üzerine 2’sinin elinde tabanca, diğerlerinde sopa bulunan saldırganların kaçtığı görüntüde yer aldı. Özdağ ve korumasının da kaçan saldırganların peşinden gittiği görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri