Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'dan Erdoğan'a Akşener tepkisi

Selçuk Özdağ’dan Erdoğan’a Akşener tepkisi

Meral Akşener’e “Ahlak yoksunu bayansın bayan” diyerek tepki çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir eleştiri de Selçuk Özdağ’dan geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik sözlerini yanıtladı ve “Kendisi bayan değil kadın” dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Çanakkale Toplu Açılış Töreni’nde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i “Meclis’te o nasıl bir küfürdür? Ahlak yoksunu, nasıl böyle bir küfrü yaparsın. Bir kadın olarak bir bayan olarak sen bunu nasıl söylersin?” sözleriyle eleştirdi.

Meral Akşener ahlak timsalidir

Akşener’e yönelik incitici sözlere tepki gösteren Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ, “Kendisi bayan değil kadın ve TBMM’de gurubu bulunan bir partinin Gn. Başkanı. Kendisi ahlak yoksunu değil tam tersi, Türk ve Müslüman bir kadın olarak ahlak timsali bir kadınefendidir. Siyasiler dillerine çok dikkat etmelidir ki topluma örnek olsunlar” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener ne demişti?

İYİ Parti lideri Meral Akşener, “Zannetmeyin harlayarak bizi geri çekeceksiniz. Her dükkânın içinde A-Haber’inize provokasyon yaptırabilirsiniz. Her dükkânın kapısında porno sitesinde gezenlere, yavşak yavşak konuşanlara, yazı yazanlara provokasyon yaptırabilirsiniz. Yaptırın kardeşim! Sizden korkan sizin gibi olsun. Biz milletimizi dinlemeye, milletimizin sesi olmaya devam edeceğiz” demişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri