Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'dan ilk açıklama: Sayın Cumhurbaşkanı ve Bahçeli'ye sesleniyorum

Selçuk Özdağ’dan ilk açıklama: Sayın Cumhurbaşkanı ve Bahçeli’ye sesleniyorum

Selçuk Özdağ silahlı saldırıya uğradı! Silahlı sopalı saldırının ardından Selçuk Özdağ ilk açıklamayı yaptı.

Ankara’da cuma namazına gitmek üzereyken evinin önünde silahlı ve sopalı bir grubun saldırısına uğrayan Selçuk Özdağ’dan ilk açıklama geldi.

Özdağ: Sayın Cumhurbaşkanı ve Bahçeli’ye sesleniyorum

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ saldırıya uğramasının ardından hastanede yaptığı ilk açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanı ve Bahçeli’ye sesleniyorum; korkmuyorum, susmayacağım. O gençlere sesleniyorum, kendinizi kullandırmayın. Selçuk Özdağ ancak öldürülürse susar” dedi.

Selçuk Özdağ, silahlı-sopalı saldırının ardından hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede  telefonla bağlandığı KRT TV’ye açıklama yapan Özdağ “Bunların susturma yolu; kavga, sopa, silah küfür. Ben Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda yıllarca hizmet ettim. Burası orman kanunlarının olduğu Türkiye olmayacak. Bu devam ederse Türkiye için kötü olur. Bundan sonra farklı şeyler söyleyeceğim. Arkadan saldırdılar, yumruklaştık. Silah doğrulttular. Şoförüm silahla çıkınca korkup kaçtılar. Bunlar Türkiye’de iktidarda kalırsa herkese küfür etmeye devam edecekler” ifadelerini kullandı.

Özdağ: Belki de ölmüştüm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sorular sorduğunu ve MHP’lilerin hakaretlerine maruz kaldığını söyleyen Özdağ şunları söyledi:

Bahçeli istediğini söyleyecek. Biz sorular sorduğumuz zaman bize sopalarla silahlarla saldıracaklar. Bu bir hukuk reformu…

Doğru hukuk reformu yapacaklar. Ben buradan bunlara oy verenlere sesleniyorum. Dikişler var, elim kırık. Bunlarla boğuşmaktan. Boğuşmamış olsam, biz silahımızı çekmesek, ateş etmesek belki de ölmüştüm.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri