Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'dan TGB tepkisi

Selçuk Özdağ’dan TGB tepkisi

İstanbul'dan Ankara'ya giderek Doğu Türkistan'da yaşanan Çin zulmünü protesto etmek isteyen Uygurların engellenmesi Türkiye Gençlik Birliği (TGB) tarafından sevinçle karşılanmıştı

İstanbul’dan Ankara’ya giderek Doğu Türkistan’da yaşanan Çin zulmünü protesto etmek isteyen Uygurların engellenmesi Türkiye Gençlik Birliği (TGB) tarafından sevinçle karşılanmıştı.

Koalisyon hükumetinin küçük ortağı olan Vatan Partisi’nin yan kuruluşu TGB, Ankara’ya hareket etmek üzereyken Uygur Türklerinin durdurulmasını sevinçle karşılamıştı. Uygurları bölücü olarak niteleyen TGB’ye tepki, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan geldi. Twitter hesabı üzerinden TGB’ye tepki gösteren Silkin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bu ülke kendi halkına uzak Fildişi kulelerinden kendi konforunu önceleyen siyasetçileri gördü. Milletine düşman, değerlerini küçümseyen ayrıcalıklı elitleri gördü. Bu ülke geçmişten bu yana bir “aydın” ihanetini gördüğü gibi Çin ve Rus aşığı “Aydınlık”ihanet şebekesini de gördü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri