Ana SayfaTürkiyeSelçuk Tepeli Recep Akdağ'ı çok sert eleştirdi

Selçuk Tepeli Recep Akdağ’ı çok sert eleştirdi

Fox haber sunucusu Selçuk Tepeli eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı çok sert sözlerle eleştirdi.

Fox haber sunucusu Selçuk Tepeli eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ı çok sert sözlerle eleştirdi. Ne işin var bakan olmakta diyen Selçuk Tepeli, çok eşliliği savunan Ali Edizer’in, Selçuk Özdağ’ın eski özel kalem müdürü olmasını sert sözlerle eleştirdi.

Çok eşliliği savunan GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer’in sözleri infial yaratmıştı. İşte o kişinin eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın da özel kalem müdürü olduğu ortaya çıktı. Selçuk Tepeli, eski bakan Akdağ’ın sözlerini çok sert eleştirdi.

Selçuk Tepeli’den Recep Akdağ eleştirisi

Bu olay sandığımızdan da önemli. Siyasi parti liderlerinin bu olaya gerekli önemi göstermediğinin kanaatindeyim. Günlerdir ağızlarıdan kerpetenle laf alınıyor. Neden? Bunu hepimiz merak ediyoruz. 

Bu adam oraya nasıl geldi? 2018 raporuna göre bu ülkede 30 tarikat var. 400’den fazla kolları var aktif. Sadece İstanbul’da 445 tane tekke var. Şimdi bu nasıl oldu bunu tarif etmek gerek. Bu ülke laik bir devletse, ki anayasamızda öyle yazıyor bu olamaz. Çünkü bu bağlantılar yüzünden eğer elde ediyorlarsa bir kere bu iş adaletsiz demektir.

Bakan beyde diyorki 8 ay çalıştım ama bilmiyorum. O zaman bakanlık yapmayacaksın kardeşim bu ülkede. O kadar ucuz bir ülke mi burası?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri