Ana SayfaMagazinÇukur Selim neden öldü? Diziden neden ayrıldı? Selim nasıl öldü?

Çukur Selim neden öldü? Diziden neden ayrıldı? Selim nasıl öldü?

Selim Çukur neden öldürüldü. Çukur dizisinde Koçovalı ailesinden Selim geçen bölümde ölerek diziye veda etti. Selim Çukur neden öldürüldü merak konusu.

Selim Çukur neden öldürüldü? Çukur dizisinde Koçovalı ailesinden Selim geçen bölümde ölerek diziye veda etti. Selim Çukur neden öldürüldü merak konusu. Selim nasıl öldü?

Çukur dizisinde 4. sezon 15. bölüm bu akşam ekranlara geldi. Ancak bir eksikle. Selim karakterine hayat veren Öner Erkan artık dizide yok. Öner Erkan’ın canlandırdığı Selim Çukur’a neden veda etti merak konusu.

Selim Çukur neden öldürüldü?

Selim’in ölmesi Koçovalı ailesini altüst etti. Hemen bir karşı saldırı düzenlendi. Akın sahilden Erdenetlerin evini taradı. Ancak Selim’in kızı Karaca yenidne büyük bir depresyona girdi.

Çukur Selim öldü mü? Çağatay Erdenet’in bıçakla öldürdüğü Selim diziye veda etti. Çukur dizisinde Selim öldü mü merak konusuydu. Selim ölerek diziye veda etti. Peki ama Selim Çukur’dan neden ayrıldı?

Çağatay Erdenet dalak ve karaciğerlerini keserek onu ölüme mahkum etti. Çok kan kaybeden Selim, dizinin son bölümünde Çukur’a işte böyle veda etti.

Çukur Selim öldü mü?

Çukur 4. sezon 14. bölümde büyük bir trajedi yaşandı. Dizinin başından beri kadroda yer alan Selim bu akşam diziye ölerek veda etti.

Selim Çukur’dan neden ayrıldı?

Ne Yamaç ne de Cumali bu kez kardeşlerini kurtaramadı. Elinde tapularla Çukur’a kanlar içinde giren Selim’in son hali izleyenleri de şok etti. Öner Erkan’ın başarıyla canlandırdığı Selim karakteri Çukur 4. sezon 14. bölümde diziye veda etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri