Ana SayfaTürkiyeTroliçeye rakip mi olmak istiyorsun? TRT’de kadro doldu! Selim Temurci'den Hasan Öztürk'e...

Troliçeye rakip mi olmak istiyorsun? TRT’de kadro doldu! Selim Temurci’den Hasan Öztürk’e hodri meydan

Ülke TV’yi bir iftira merkezine çeviren Hasan Öztürk’e Selim Temurci’den yanıt geldi. Temurci, “Troliçeye rakip mi olmak istiyorsun. TRT’de kadro doldu” dedi.

Ülke TV’yi bir iftira merkezine çeviren Hasan Öztürk’e Selim Temurci’den yanıt geldi. “Troliçeye rakip mi olmak istiyorsun. TRT’de kadro doldu” ifadelerini kullanan Selim Temurci, hodri meydan çekerek “Azıcık insanlığın varsa, bu iftira ve yalanları bırakıp, beni kanalınıza davet eder ve istediğiniz soruları sorarsınız” dedi.

Ülke TV’deki 15 Temmuz özel yayınında Hasan Öztürk ve Turgay Güler, kayıp silahlar üzerinden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci’yi hedef aldı. Programda itibar cellatlığı nedir, nasıl yapılıra muhteşem örnekler sergileyen Hasan Öztürk, Selim Temurci’ye “Silahları halka dağıtacak adam sensin. Silahlar dağıtılacaksa senin dağıtman lazım” dedi. Öztürk “Halk birbirini kırdıysa Temurci kırdı o zaman. Bunu Temurci yaptı. Temurci’ydi AK Parti’nin İstanbul il başkanı” sözleriyle saldırdı.

Konuşmasının bir yerinde de farkında olmadan “AK Parti‘nin il başkanı olarak halka çağrı yapan kişi Temurci’ydi” sözleriyle aslında Selim Temurci’nin 15 Temmuz direnişinideki kahramanlığını da teslim etmiş oldu.

Selim Temurci’den Hasan Öztürk’e yanıt

Yakın zamanda gerçekleşen TRT atamaları üzerinden Hasan Öztürk’e ince bir gönderme yapan Selim Temurci, “Troliçeye rakip mi olmak istiyorsun. TRT’de kadro doldu” dedi.

Hasan Öztürk’e hodri meydan diyen Selim Temurci “Azıcık insanlığın varsa, bu iftira ve yalanları bırakıp, beni kanalınıza davet eder ve istediğiniz soruları sorarsınız” sözleriyle açık bir çağrı yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
18,043TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri