Ana SayfaTürkiyeSelim Temurci: Pelikancılar AK Parti'ye onurunu kaybettirdi! 23 Haziran'ın hesabını verecekler

Selim Temurci: Pelikancılar AK Parti’ye onurunu kaybettirdi! 23 Haziran’ın hesabını verecekler

AK Parti İstanbul eski il başkanı Selim Temurci, Çağlar Cilara’nın konuğu oldu. Pelikan çetesi hakkında çok önemli açıklamalarda bulunan Selim Temurcu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pelikancıları mekanında ziyaret etmesi hakkında da sert ifadeler kullandı.

Selim Temurci: Dünyanın neresinde görülmüştür.

Ben Sayın Cumhurbaşkanı için ölümüne mücadele etmiş biriyim. Ama şu çok önemli. O fotoğrafın Cumhurbaşkanımız hayatında hiçbir zaman olmaması gereken bir kareydi. Dünyanın neresinde görülmüştür başbakanı alaşağı eden bir trol çetesinin mekanına bir ülkenin devlet başkanın gitmesi.

Temurci: Nasihat için gittiyse

Şayet şunun için gittiyse Allah razı olsun. Nasihat için gittiyse. Bu işin bitirin, bunlar bize yakışmıyor. Bu böyleyse problem yok. Ama görüyorum ki o ziyaretten sonra bu ülkede bakanlık yapmış insanlara, bu ülkenin çok değerli insanlarına, bu yapıdaki alçaklar cümle kurmaya başladılar.

Biz mücadele etme azmimizi milletimizden alırız. Trol çeteleriyle iktidar belirlenseydi AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan hikayesi bu ülkede olmazdı.

Selim Temurci: İstanbul’u kaybettiren çete bunun hesabını verecek

İstanbul’u bu çete nasıl kaybettirdiyse önce o işin hesabını verecek. 31 Mart’ta AK Parti sadece bir seçim kaybetti. 23 Haziran’da ise onurunu ve gururunu kaybettirdi bu çetenin yaptırdıkları. Bu çetenin yaptıklarının seçimlerin tekrarlanmasında etkili olduğunu düşünüyorum.

13 bin oyla kaybedilmiş bir İstanbul sadece İstanbul’da bir kayıptı. Ama 23 Haziran’da İstanbul üzerinden bütün Türkiye’yi kaybetmiş bir algıyı yaratmak ancak FETÖ benzeri bir Pelikan oyunudur. Ve bu başarılmıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz