Ana Sayfa Türkiye Selim Temurci: Reform masallarınız yerin dibine batsın!

Selim Temurci: Reform masallarınız yerin dibine batsın!

Selçuk Özdağ'a yapılan saldırının zanlılarının serbest kalmasına Gelecek Partisi'nden ardı ardına tepkiler gelmeye devam ediyor

15 Ocak günü evinden çıkarken beş kişilik bir grubun silahlı ve sopalı saldırısına uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, olaydan yaralı kurtulmuş, daha sonra ise tedavi altına alınmıştı.

Özdağ’a saldıran zanlılar bugün tahliye edildi. Tahliyenin ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kişisel sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yaparak “Tuz koktu” ifadesini kullanmıştı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci de kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşanan gelişmeyi sert sözlerle eleştirdi.

Reform masallarınız yerin dibine batsın!

Temurci, “Ülkenin başkentinde,milletin gözü önünde kan dökenler nasıl serbest bırakılabilir?” diye sorarken, ayrıca şunları söyledi:

“Bu nasıl bir adalet? Ülkenin başkentinde, milletin gözü önünde kan dökenler nasıl serbest bırakılabilir? Gecenin karanlığında birilerinin delilerini salıverenler, uzay yolculuğuna mı çıktılar? Reform masallarınız yerin dibine batsın! Gelecek, adalette ittifak yapanların olacaktır.”

Takip Et

20,197BeğenenlerBeğen
18,138TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri