Ana Sayfa Türkiye Selim Temurci: Verdiğimiz mücadele demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır!

Selim Temurci: Verdiğimiz mücadele demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, partisinin kuruluşunun 1. yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na değerlendirmelerde bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Selim Temurci, Medya Notu’na açıklamalarda bulunarak partisinin geride bıraktığı bir yıllık süreci değerlendirdi.

Zorlu bir süreçten geçilerek bugünlere gelindiğini vurgulayan Temurci, “Gelecek Partimizi kuruluşa götüren süreçte yaşananlar ve geçen bir yıl içinde verdiğimiz mücadele demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır” ifadelerini kullandı.

Selim Temurci’nin, Gelecek Partisi‘nin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Verdiğimiz mücadele demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır

Gelecek Partimizin doğum günü kutlu olsun. 1 yaşımızı doldurduk, 1 yıla çok şey sığdırdık. Bu ülkenin siyasi tarihi incelendiğinde Gelecek Partimizi kuruluşa götüren süreçte yaşananlar ve geçen bir yıl içinde verdiğimiz mücadele demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır.

Milletimiz tüm Türkiye’de geleceği kucaklamış, büyük bir özlemle ilk seçimlerde çınar yaprağına mühür basmak için beklemektedir

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde yola çıkan gelecek gönüllüleri Türkiye’de yeni bir dönemi başlatmış, korku duvarlarını yıkmışlardır. Milletimiz tüm Türkiye’de geleceği kucaklamış, büyük bir özlemle ilk seçimlerde çınar yaprağına mühür basmak için beklemektedir. Bize düşen; aç ve sefil bırakılan, işsiz ve ümitsiz bırakılan, borca batırılan, her daim yalan söylenilen milletimizin hukukunu korumak, tüm hukuksuzluklara karşı demokrasi ve özgürlük diyerek yol yürümektir. Allah’ın izniyle bu yol Türkiye’nin geleceği olacaktır.

Takip Et

20,217BeğenenlerBeğen
18,092TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri