Ana SayfaTürkiyeSelim Temurci'den Bahçeli çıkışı: Öcalan’dan medet umanlara, devletin televizyonlarını açanlara sessiz kalan...

Selim Temurci’den Bahçeli çıkışı: Öcalan’dan medet umanlara, devletin televizyonlarını açanlara sessiz kalan Bahçeli’nin ne kadar ilkeli siyaset yaptığı ortadadır

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, Gelecek Partisi’ni bir FETÖ projesi olarak tanımlamasının ardından tepkiler çığ gibi büyürken bir yanıt da Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selim Temurci’den geldi. Temurci, yaptığı yazılı açıklamayla Bahçeli’ye sert sözlerle yanıt verirken ” Pelikanvari yaklaşımları dillendirmek bir acziyetin göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

Öcalan’dan medet umanlara, devletin televizyonlarını açanlara sessiz kalan Bahçeli’nin ne kadar ilkeli bir siyaset yaptığı ortadadır

Sayın Bahçeli bu mübarek günlerde, yine ağzına hakim olamıyor. İnanıyorum ki, kendisinden en fazla da gerçek ülkücüler utanıyordur.

Ülkücülük, iftira atmak, karalamak değildir. Pelikanvari yaklaşımları dillendirmek bir acziyetin göstergesidir.

Teröristbaşı Öcalan’dan seçimlerde medet uman, onlara devletin televizyonlarını açanlara sessiz kalan Sayın Bahçeli’nin ne kadar tutarlı ve ilkeli bir siyaset yaptığı ortadadır.

Terörle mücadelenin en zor anlarında bu ülkenin Başbakanına “Hayır” diyerek sorumluluktan kaçan birinin bugün konuşma hakkı yoktur.

Beka deyip kendi koltuğunun derdine düşenler…

Beka deyip kendi koltuğununun derdine düşenler, milleti kamplaştıran ve ayrıştıranlar asla vatansever değillerdir. Milletimiz siyaseti kirleten bu hastalıklı yaklaşımları tez zamanda sandığa gömecektir inşallah.

Bu ülkede siyasi geleneği olan bir partinin genel başkanı öncelikle hukuka ve demokrasiye saygılı olmalıdır.
Siyasi etikten bahsedip, Gelecek Partisi’ni terörle aynı cümle içinde anmak en hafif deyimiyle ahlaksızlıktır.

Hedefimiz; milleti korkutanları korkutmaktır!

Kurulan partileri kendi gelecekleri için tehdit unsuru olarak görüp iftiralara sarılanlar, Geleceği asla engelleyemeyecek, milletimizin gerçek gündemi olan ekonomik sıkıntıları, işsizliği, yoksulluğu, adaletsizlikleri, arsızlığı, yolsuzluğu, israfı, kayırmacılığı asla unutturamayacaklardır.
Bu millet Sayın Bahçeli’nin ve O’nun gibilerin hezeyanlarına, yalanlarına, korku nöbetlerine asla teslim olmayacaktır.

Gelecek Partisi; 83 milyonun tüm değerlerini, renklerini, ümitlerini içinde barındıran ve tek kırmızı çizgisi terör olan bir siyasi harekettir.
Hedefimiz; milletimiz için demokrasi, özgürlük ve refahtır.
Hedefimiz; milleti korkutanları korkutmaktır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri