Ana SayfaMagazinSelin Ciğerci filtreyi kullandı Hatice kavgayı başlatan ilk sözü söyledi

Selin Ciğerci filtreyi kullandı Hatice kavgayı başlatan ilk sözü söyledi

Selin Ciğerci filtreyle erkek olunca Hatice kavga çıkaran bir yorumda bulundu. Cinsiyet değiştirme filtresiyle kendini erkek yapan Selin Ciğerci’nin Hatice tarafından eleştirilmesi yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Yaklaşık 4 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, kendisine “Aslına döndü” diye yorum yapan şarkıcı Hatice’ye sert bir karşılık verdi. 

Ünlülerden Hatice’ye tepki Selin Ciğerci’ye övgü

Çok sayıda ünlü isim Hatice’nin bel altı eleştirisine maruz kalan fenomen Selin Ciğerci’ye sahip çıkıp destek oldu. Demet Akalın, İrem Derici, Aslı Hünel, Naz Demir ve Özlem Yıldız gibi pek çok isim Selin Ciğerci’ye Hatice ile yaşadığı tartışmada destek oldu.Çok sayıda ünlü isim Hatice’nin bel altı eleştirisine maruz kalan fenomen Selin Ciğerci’ye sahip çıkıp destek oldu.

Ünlülerden Hatice'ye tepki Selin Ciğerci'ye övgü

Sosyal medyada son zamanlarda ünlülerin filtreyle cinsiyet değiştirme videolarıyla karşılaşıyoruz. İrem Derici’nin ardından bu akıma kapılan bir diğer ünlü de fenomen Selin Ciğerci oldu. 

Yaklaşık 4 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, bu kez bir filtre programıyla erkek olunca Hatice “Özüne dönmüş” yazdı. Bu yoruma Selin Ciğerci’den videolu yanıt geldi.

Selin Ciğerci’den Hatice’ye yanıt

Selin Ciğerci sosyal medya hesabından Hatice için “Senden daha çok kadına benziyorum” dedi.

Selin Ciğerci gözyaşlarına boğularak evlat edinme fikrinden de vazgeçtiğini açıkladı. Ciğerci “Bana bunu yapan çocuğuma neler yapmaz.” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci’ye yeniden yanıt veren Hatice ise “Öyle bir video paylaşıyorsan eleştiriye açık olacaksın” cevabını verdi.

Aslında Hatice’nin polemikler dosyası hayal kabarık. Bir süre önce Demet Akalın’ı şehitler üzerinden eleştiren Hatice, son olarak Meryem Uzerli’nin Cannes kostümünü diline dolamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz