Ana SayfaMagazinSelin Ciğerci ne kadar vergi veriyor? İlk 20'de yer aldı verdiği ücret...

Selin Ciğerci ne kadar vergi veriyor? İlk 20’de yer aldı verdiği ücret dudak ısırttı

Selin Ciğerci ne kadar vergi veriyor? İlk 20'de yer aldı verdiği ücret dudak ısırttı! İş kadını Selin Ciğerci'nin ödediği vergi ücretini duyanlar şoke oluyor. Detaylar haberimizde!

Selin Ciğerci ne kadar vergi veriyor? İlk 20’de yer aldı verdiği ücret dudak ısırttı! İş kadını Selin Ciğerci’nin ödediği vergi ücretini duyanlar şoke oluyor. Detaylar haberimizde!

Selin Ciğerci ne kadar vergi veriyor

Kendi kozmetik markasını kurduktan sonra sık sık vergi rekortmeni olmayı hedeflediğini söyleyen iş kadını Selin Ciğerci, söylediği gibi de iddialı sözlerinin hakkını verdi. Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20’de yer aldı.

Özel hayatı ve işteki başarısı ile sık sık magazin dünyasında kendisine yer bulan fenomen ve iş kadını Selin Ciğerci, sahne hayatını bıraktıktan sonra kendi kozmetik markasını kurdu. Satışlarda beklediği ilgiden de fazlasını gören Selin Ciğerci, kendi güzellik merkezlerini de açtı.

7 milyon 168 bin TL vergi ödedi

Ürünlerini çok kısa bir sürede herkes tarafından beğenildi. Selin Ciğerci, en başından beri söylediği “Vergi rekortmeni olacağım” sözünü de yerini getirdi. Büyük bir başarıya ulaşan Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek Türkiye’nin iş kadınları sıralamasında ilk 20’ye girdi.

Eşi Gökhan Çıra’ya da iltifatlar etti

Instagram hesabından eşi Gökhan Çıra’yla bir fotoğrafını paylaşan Selin Ciğerci, “Bugün seninle guru duyduğum günlerden birisi. Bu işleri beraber kurduk büyüttük. Yıllarım, bel kemiğim, can parçam Allah seni başımdan eksik etmesin. Çok şanslıyım senin gibi çalışkan bir kocam var” ifadelerini yazdı.

Gelen tebrik mesajlarına tek tek cevap veremeyen Selin Ciğerci, toplu bir açıklama yaparak şunları söyledi: Ay tebrik mesajları telefonlar susmadı. Kocamla inanılmaz mutluyuz. Allah’ım ne gurur verici haberler. İnşallah seneye de okul yaptırmak kısmet olur. Çalışmak dünyanın en güzel duygusu annemler, babamlar mutluluktan uçuyor. Öyle yazayım dedim mutluluktan ne diyeceğimi bilemiyorum.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri