Ana SayfaTürkiyeSema Silkin'den AK Parti'ye sert eleştiriler! Daha kaç çalışanın açlıkla sınanması, kaç...

Sema Silkin’den AK Parti’ye sert eleştiriler! Daha kaç çalışanın açlıkla sınanması, kaç müzisyenin intihar etmesi gerekiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün bakanlar kurulu toplantısının ardından açıkladığı 'yeni normaller'de kültür sanat sektörüne dair tek kelime edilmemesi tepki çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün bakanlar kurulu toplantısının ardından açıkladığı ‘yeni normaller’de kültür sanat için tek kelime etmemesi tepki çekti.

Binlerce insan gözünü devlete, hükümete dikmiş yardım, iyileştirme beklerken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kültür sanatı görmezden gelmesi tepkiyle karşılandı. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, twitter’dan yayınladığı mesajında alaycı bir dille Kültür Bakanı’nın Turzim Bakanı’nı örnek alması gerektiğini belirtti.

Yeni normaller; Yine kültür sanat sektörüne dair tek kelime etmeden açıklandı. Kaç sektör çalışanın daha açlıkla sınanması, Kaç müzisyenin daha intihar etmesi gerekiyor bu sektörü dert etmeniz için. Turizm Bakanı’nın sektörü için verdiği mücadele Kültür Bakanı’na örnek olmalı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri