Ana SayfaTürkiyeSema Silkin: Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak

Sema Silkin: Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak

Abdullah Güzeldülger'in açıklamalarının ardından TMSF'de yaşanan yönetim değişikliğini değerlendiren Sema Silkin, "Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak" dedi.

Abdullah Güzeldülger’in açıklamalarının ardından TMSF’de yaşanan yönetim değişikliğini değerlendiren Sema Silkin, “Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün, TMSF’deki görev değişikliğini değerlendirirken, Gelecek Partisi Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkan Yardımcısı Abdullah Güzeldülger’in daha önce TMSF’de yaşanan yolsuzlukları anlattığını belirterek, “Bu bir başlangıç. Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak.” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün, Twitter sayfasında Karar gazetesinin şu haberini alıntıladı:

“TMSF’de Nurettin Canikli dönemi bitti. Canikli’nin 2016’da TMSF Başkanlığına atadığı Muhiddin Gülal görevden alındı. Gülal’ın yerine Fatin Rüştü Karakaş göreve getirildi.”

Sema Silkin Ün o haberin üzerine şu değerlendirmeyi yaptı:

“Yolsuzlukla Mücadele ve Temiz Gelecek Komisyonu Başkan Yardımcımız Abdullah Güzeldülger, TMSF’de yaşanan yolsuzlukları anlatmıştı. Vaktiyle düzenlerine çomak soktuğu için kendisini görevden alan O Başkan bugün görevden alındı. Bu bir başlangıç. Devamı şöyle gelecek: Ahmet Hoca hesap soracak.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri