Ana SayfaTürkiyeSema Silkin'den Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları'na ziyaret

Sema Silkin’den Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları’na ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, Gelecek Partisi Ankara Kadın Kollarına ziyarette bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, partisinin Ankara Kadın Kollarını ziyaret etti.

Burada Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk tarafından karşılanan Silkin, kadın kolları üyeleriyle sohbet ederek teşkilat faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.

Silkin, misafirperverlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Nimet başkanımızın çok dinamik bir ekibi var. Bir partiyi yüceltecek olan da, sandıktan galip çıkaracak olan da kadınlardır. Çalışmalarını zaten ilgiyle takip ediyordum. Bugün ziyaret etme fırsatım da oldu. Gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Yapacakları çalışmalarda biz de Genel Merkez olarak her daim yanlarında olacağız” dedi.

Resim

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk ise, ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sema Silkin’e ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Desteğini hissetmek motivasyonumuzu artırdı. Kendisinin de belirttiği gibi kadınlar siyasi hayatın temel taşı. Partimizi Ankara’da birinci parti yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri