Ana SayfaTürkiyeSema Silkin'den Sezen Aksu'yu linç edenlere manidar gönderme

Sema Silkin’den Sezen Aksu’yu linç edenlere manidar gönderme

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silknin, “Şahane Bir Şey Yaşamak” isimli şarkısındaki “Havva ile Adem’e” kısmındaki sözleriyle Sezen Aksu’yu linç edenlere manidar bir göndermede bulundu.

Sema Silkin, bugün Devlet Bahçeli’nin bile hedef aldığı Sezen Aksu için yayınladığı  mesajında, ülkede adeta milil spor haline gelen linç kültürünü eleştirdi.

İşte Sema Silkin’in Sezen Aksu’ya destek olmak için yayınladığı o mesaj:

Anlaşılan ülkede linçmatikten geçmeyen kimse kalmayacak Sıra Sezen Aksu’ya gelmiş 5 yıl önceki sözlerin bugün gündem edilmesi mi Sûre adıyla dalga geçenlere ses etmeme riyakârlığı mı? Sözlerdeki maksadı idrak edememeleri mi daha trajik bilmiyorum Son tahlilde hepimiz cahiliz.

Ne olmuştu?

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin, Sezen Aksu‘ya “Şahane Bir Şey Yaşamak” isimli yeni şarkısı nedeniyle tepki gösterdi. Şahin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “14 Temmuz 2016’da ‘CUNTA’ imalı şarkının sözlerini yazan, dün de dini hassasiyetlerimize hakaret içeren şarkı sözlerini piyasaya sürerek kinini kusan, FETÖ’nün ‘aziz dostum’ dediği Sami Yıldırım’ın kızı Sezen Aksu yarın 20:30’da kapındayız…” dedi

Aksu, yazdığı şarkıda “Binmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle hükümete yakın basında ve sosyal medyada hedef gösterildi.

Sezen Aksu hakkında Ankara’da aralarında avukat Mikail Yılmaz‘ın da bulunduğu bir grup tarafından suç duyurusunda bulunuldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri