Ana SayfaMagazinSen Çal Kapımı Melisa Döngel Deniz Şahin ile tatilde! Melisa Döngel ile...

Sen Çal Kapımı Melisa Döngel Deniz Şahin ile tatilde! Melisa Döngel ile Deniz Şahin sevgili mi?

Sen Çal Kapımı Ceren tatilde! Melisa Döngel tatile kiminle çıktı? Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren'i Melisa Döngel sevgilisiyle tatile çıktı.

Sen Çal Kapımı Ceren tatilde! Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterini canlandıran Melisa Döngel Deniz Şahin ile tatile çıktı. Melisa Döngel Deniz Şahin sevgili mi merak konusu.

Sen Çal Kapımı Melisa Döngel Deniz Şahin sevgili mi?

Melisa Döngel, sezonun en dikkat çeken yapımlarında olan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karekteriyle iyi bir çıkış yakaladı. Yoğun çalışmasının geçiren güzel oyuncu soluğu tatilde aldı.

Melisa Döngel oyunculuğunun yanı sıra yaşadığı aşklarla da sık sık gündeme geliyor. Bir dönem adı oyuncu Ekin Koç ve Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia ile anılan Döngel, çıkan haberler karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Melisa Döngel tatile kiminle çıktı

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden güzel oyuncu, Instagram hesabında iş insanı Deniz Şahin ile çekilmiş fotoğrafını kalp emojisiyle paylaşarak aşkını duyurdu.

Genç oyuncu sezonun yorgunluğunu atmak için sevgilisinin Antalya’daki oteline gittti. Antalya’da  tatil yapan aşıklar plajda romantik anlar yaşadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri