Ana SayfaMagazinSen Çal Kapımı dizisinde Aydan Bolat neden hiç dışarı çıkmıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinde Aydan Bolat neden hiç dışarı çıkmıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinde Aydan neden hiç dışarı çıkmıyor? Dizide gözleri bağlı görünen Aydan neden dışarı çıkmıyor?

Hande Erçel ile Kerem Bürsin tarafından başrolleri canlandırılan Sen Çal Kapımı dizisinde Aydan Bolat’ın durumu merak ediliyor. Sen Çal Kapımı Aydan Bolat neden dışarı çıkmıyor acaba?

Sen Çal Kapımı dizisinin 7. Bölümünde Serkan’ın annesini canlandıran ve Aydan Bolat karakterine hayat veren Neslihan Yeldan’ın neden dışarı çıkmadığı araştırılıyor. Peki, Sen çal Kapımı Aydan neden dışarı çıkmıyor? Sebebi ne? İşte detaylar…

Aydan neden hiç dışarı çıkmıyor

Sen Çal Kapımı dizisi FOX TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Serkan’ın annesi olan Aydan’ı canlandıran Neslihan Yeldan’ın neden dışarı çıkmadığı büyük bir merakla sorgulanıyor. Peki, Aydan neden dışarı çıkmıyor.

Özellikle geçen bölümlerde Serkan ile annesi Aydan arasında geçen diyaloglar sonucunda bir detayın altı çizilmişti.

Oldukça üzgün olan Serkan’ın bir abisinin vefat ettiği anlaşılmıştı. Aydan’ın dışarı çıkmama sebeplerinden birisi olarak gösterilen bu olay şimdilik aile arasında bir sır olarak saklanmakta.

Sen Çal kapımı dizisi hakkında

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’ e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, İlkyaz Arslan ve Ahmet Somers gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri