Ana SayfaMagazinSen Çal Kapımı Eda'nın kızı Maya Başol kim? Eda ve Serkan'ın kızını...

Sen Çal Kapımı Eda’nın kızı Maya Başol kim? Eda ve Serkan’ın kızını Maya Başol oynayacak!

Sen Çal Kapımı Eda'nın kızı Maya Başol kim? Eda ve Serkan'ın kızını Maya Başol oynayacak! Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonunda Eda ve Serkan'ın çocuklarını oynayacak çocuk oyuncu Maya Başol'un kim olduğu merak edildi. Cevabı haberimizde!

Sen Çal Kapımı Eda’nın kızı Maya Başol kim? Eda ve Serkan’ın kızını Maya Başol oynayacak! Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonunda Eda ve Serkan’ın çocuklarını oynayacak çocuk oyuncu Maya Başol’un kim olduğu merak edildi. Cevabı haberimizde!

Sen Çal Kapımı Eda’nın kızı Maya Başol kim

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Senaryoda büyük bir değişime gidilmesi beklenen Sen Çal Kapımı dizisinde öncelikle 5 yıllık bir zaman atlaması planlaması yapılmakta olduğu bilinenler arasında.

Dizide yeni sezonda en çok dikkat çeken detaylardan birisi de Eda ile Serkan çiftinin evlenmesi olacak. Bu evlilikten bir de kız çocukları olacak ve Eda ile Serkan’ı zor günler bekleyecek. Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezonundaki çocuk oyuncu ise sosyal medya fenomeni 6 yaşında sosyal medya fenomeni Maya Başol olacak.

SEN ÇAL KAPIMI MAYA BAŞOL KİMDİR?

2015 doğumlu olan Maya Başol, çocuk yaşına rağmen bir sosyal medya fenomenidir. Bu zamana kadar birçok reklam filminde rol alan Başol, ilk oyunculuk deneyimini Sen Çal Kapımı dizisi ile tadacak.

Maya Başol’un annesi Asya Başol’da instagram fenomenidir. Annesinin sosyal medya hesabında tatlılığı ile kısa sürede ünlenen Maya Başol başta LCW olmak üzere bir çok firmanın reklamlarında yer alarak çocuk modelliği gerçekleştirmiştir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri